Tarih sınavım var ve ben nasıl çalışıcam bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Abidin hocanın hukuk 1 lere sorduğu sorduğu bir kaç soru , bukadarına ulaşabildim , başka birilerinden öğrenebilcek birileri varsa eklerse iyi olur .

1 1965 ten sonra chp de noldu? Ecevıtın partı ıcı etkınlıgı arttı

2.ekonomıdekı donum noktası nedir?

3.yuksekogretım kurumları le ılgılı hangısı yanlıştır

4.1960 darbesınde ıhtılalın alt subaylar tarafından yapılmasıyla generalların cekınme nedenı. ordu ıcı hıyerarsının bozulması

5. Abde neden ordumuza yardım yaptı. sovyet ulkelerıne karsı kalkan olusturma ıstegı

6.1969 un sonuna dogru sıyası bunalım nasıl cozuldu?

7.demokrat partının adamlarının tabanının ozellıklerinden degıldır ?

8.ıkıncı dunya sonrası turkıyenın sıyasetı? batı bloguna yakınlasmak

10.61 82 anayasaası ozellıklerı karsılastırması

geri kalan sorular 61 - 82 karşılaştırması ağırlıktaymış, kolay gelsin şimdiden .

bu tarz sorular çıkıcak test olucak ancak hoca zor sorucam dedi elimde bir kitap var yaklşık 40 sayfa sayılır ve benim yarn iki sınvım var tarh sınavına nasıl çalışmalıyım ve şu soruları adam gibi nereden öğrenebilirim bu soruları destekleyici video var mıdır?

Ltfen yardımcı olun

teşekkürler

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• aslında tarihsel olayları ezberlerken neden sonuç ilişkisi içinde tarih sıralı olarak düşünmek olaylar arasında bağlantı kurmak işi kolaylaştırır. sorumlu olduğun süreci internetten güzel bir şekilde bulabilirsin :) sınav geçmediyse tabiki:)

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekr ederim ama ancak sınavlarım biti öyle veya byle geçti çok şükr sınvm

Kızlar Ne Diyor 1

• kitaptan önemli yerlerin altını çiz çıkarabilirsen bir kağıda özetini daha iyi olur. bu soruların da cevaplarını googledan bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...