Sabri ve Emre ile sözleşme uzatmak için 3 sebep sunar mısınız?

Evet muhteşem yönetimimiz bu kararı almış. Hamit'le uzatma kararı almamışlar, çok şaşırdım ya tüh (!)

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/154953/sabri-ve-emre-ile---

Güncellemeler:
Güncel
Güncel.

0|0
1|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben Gs maçlarını çok izlemedim ama Bjk maçında sahada olan 2-3 futbolcudan ikisiydi bunlar. Sneijder Sneijder diyorsunuz adam sadece canı isterse oynuyor bizim Q7 gibi oldu iyice. Emreyi bize versinler 2 senede Şenol Hoca onu ne hale getiriyor görürsünüz çok yetenekli o. Sinan Gümüş deniyor da bence esas cevher Emre Çolakta

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum da sırf karakteri yüzünden sabri ile uzatabilirim sevdiğim kişi olduğu için ve her ne olursa olsun gsye yıllarını vermiş bir adam

0|1
    0|0
  • Sabri SABRİ iken #Sabri idi... Teşekkür edip gonderilmeli artık yahu :S
    Emre için de tamam iyi hoş ta... GS icin yetersiz bence :S

0|1
    0|0
  • Sabri abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil hatta çok üst düzey olmasada Türkiye ligi için iyi bir oyuncu en kötü yedek sağ bek açık olarak tutulabilir mantıklı Emre Çolakta aslına bakarsan beğndiğim oyuncular arasında gerek sağ sol açık gerek göbek ortasahada alternatif olarak kalabilir.

0|1
    0|0
    • Sabri şu en çok dalga geçildiği dönemlerde benim için gayet iyi bir futbolcuydu. Ama şu an bulunduğu seviye Galatasaray için yeterli değil. Emre ise yıllardır patlama yapmasını beklediğim sevdiğim bir oyuncuydu. Kendini geliştirme gibi bir niyeti yok, yeter bence.

• Dediğim gibi alternatif olarak iyi oyuncular.

• sabri, emre çolak, jem karacan, semih kaya, jose rodriguez, umut bulut gs ile antremana bile çıkmamalı (fenerbahçeliyim)

0|1
    0|0
  • bence hemen gitsinler

0|1
    0|0
  • Hay Sabri kadar taş düşsün başınıza ulan adam GS nin çocuğu yüregiyle oynuyor tekniği ortaları kötü değil koşuyor 14 senedir değişilmez sağ bekimiz futbolcuların parasını cebinden vermiş bir insan . Onun yerine kaç tane transfer yapıldı bir Sabri etmedi bir ara Eboue iyiydi oda Sabri ile beraber oynadı. Emre Çolak ise kendini geliştirilecek şansa hala sahip tekniği var.

1|0
    0|0
  • sabrinin en pozitif yani hirsli ve elinden geleni gs icin gercekten yapmaya calisan bir eleman. en büyük sorun adamda futbol kapasitesi yok napsin zavalli. ama emre ile uzatmanin mantigini anlayamadim acikcasi

0|1
    0|0
  • Sarbi reisde olmasa kim üçlü çektircek

0|1
    0|0
  • Sunamadim aga 1 tane bile sunamadim. hee sabriye vefa borcu belki ama kalani fasa fiso

0|1
    0|0
  • sabri :1 alt yapidan yetisti icimizden biri 2 ondaki hirs pes etmeyen enerji.3 adamligi kadro disi kaldiginda gitmeyen kaptanligi alindiginda sorun yapmayan ve adam gibi adam ayrica 12 teknik dr 'nin hep oynattigi adam.

0|1
    0|0
  • Sabri yine mi kalıyor takımda 😃😃😃😃

0|1
    0|0
  • sabri için vefa duygusundan olabilir ama emreyi gönder gitsin kendini geliştiremedi

0|1
    0|0
  • Emre iyi alternatif rotasyon oyuncusu olur sabri yi bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Sabri manevi olarak. Emre vs boştur benim için.

0|1
    0|0
  • Sabri futbol hayatına galatasarayda veda edicek bir futbolcu. O nedenle gitmesi pek mümkün değil. Emre çolak için bişiy diyemiycem çocugu galatasaray harcadı zaten.

0|0
    0|0
    • Hocam nasıl Galatasaray harcadı yapma ama :) Adam çalışıyor mu GS oynatmadı? Emre'yi ilk A takıma çıktığından beri izlerim, hala aynı korner şekliyle korner atar, mesela bu bir örnek çünkü kötü korner atıyor.

• fakirlikten kardeş. futbolcularının paralarını ödeyemiyorlar daha ne transferi. eldekilerle idare etmeye çalışıyorlar...

0|0
    0|0
  • gs gitsin bir yerine don alsın. açlıktan ağzı kokuyo yönetimin taraftarda büyük bir transfer beklemesin yani

0|0
    0|0
  • Sunarsak napcan onlarami diycen bos yapma la

0|0
    0|0
    • Eskiden troll olmanın da bir adabı bir zekası vardı, ele ve boş beyinlere düştü -.-

• Hamit on max oynar sabri otuz.

0|0
    0|0
  • Sabri evet iyi değil falan ama bir ruh katıyor. Sabriyi oynatmayalim diye kac m € harcandı.
    Emre ise genc satabilirler elde dursun diye olsa gerek.
    Gs yonetiminden cacik olmaz.

0|0
    0|0
  • Rezilliğe devam ediyor yönetim

1|1
    0|0
  • Sabri bence şu anda takımda en içten oynayan adam ama ne yapsa sizin gibilere yaranamaz. Emre de yetenekli cocuk, her zaman iyi bir yedek bence. Tabiki orta saha ya adam şart

0|0
    0|0
    • Ya içten oynamak nedir arkadaş? Bu kafa yüzünden futbol gelişmiyor, sen hiç basketbolda içten oynuyor diye bir oyuncu tutulduğunu gördün mü takımda? Sabri o çok dalga geçilen döneminde benim için takımın en iyi oyuncularındandı ve her zaman destekledim. Artık değil ama, vefa göstermek istiyorsalar futbolu bırakacağı zaman güzel bir jubile teklifi yaparlar olur biter. Emre 10 senedir yetenekli, ben altyapıdan beri takip ederim kendisini. Batuhan Karadeniz de yetenekliydi şimdi görüyoruz nerede olduğunu. Kendini geliştirmezsen yerin bellidir.

• Her takımda böyle adamlara ihriyaç vardır. Kaç senedir kimi aldılarsa sabri yi yedek bırakamadı. Hep sabri ye ihtiyaç duyuldu bir şekilde. Öncelikli olarak forvet orta saha lazım sağ bek en son adam aranacak yer

Yükleniyor...