LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR !

Apartmanın 2 ci katında oturuyorum lig tv bağlatmak istiyorum ancak çatı katında oturanlar izin vermiyo çatı zarar görüyor diye .. öyle bir sistem var ki adam çatının tam altında oturuyo çatı biraz hassas ne bileyim tam anlamadım apartman 5 katlı ve 12 daire var herkes kablolu tv kullanıyor şimdi sormak istedigim olay şu sizce o çatıya çanak taktırma hakkım var mı yok mu ? açıklayıcı anlatırsanız mutlu olurum simdiden yazan elleriniz dert görmesin.

Güncellemeler:
eyvallah arkadaslar herkese +1

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hakkın var tabi aidat oduyosun o binada yasıyosun ne demek catı zarar görür sacmalık sikayet et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakkın Var Orada Sadece Onların Sözüyle Hareket Etmek Zorunda Değilsin İstediğini Yapabilirsin Sonuçta Sen Onlara Karışmıyorsan Onlarda Sana Karışamaz ...

0|1
    0|0
  • HAKKIN VAR SONUÇTA O APARTMANLA YAPILCAK HERŞEYE YARDIM EDİYORSUN. YÖNETİCİNİZ TÜM KATLARIN ONAYINI İSTESİN BU KONUDA

0|1
    0|0
  • Hakkın Var Paranı Verdikten Sonra Onların Sana Karışmaya Bir Hakkı Yokkk ..!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• var kardeşim..ev seninse veya kiracıysan kontratını gösterip şikayet et..z.ke z.ke taktırmak zorundalar..uyuz olurum ben binada yaşayıpta ahkam kesen deyyuslara..

0|1
    0|0
  • Hakkiniz var tabii, yoneticiden kat malikleri kurulu karari almasini talep edin. Gerekli çoğunluğu saglarsaniz ne ala. Olmadi ilce hakem heyetine basvurun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...