Babamın adını göğsüme dövme olarak işleticem?

Arkadaşlar ben 13. yaşındayken babam kalp krizinden rahmetli oldu,gecen gün bir abide gördüm,kalbinin üstünde böyle parçalanmış kayalar gibi motifler var motifin içinde babasının adı yazıyor,hoşuma gitti bende yaptırmak istiyorum.böyle dövme gören duyan var mı başka?varsa resim olarak atarmısınız internetten baktım ama bulamadım :(

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadasım annesi vefaat ettikten sonra onun imzasını dövme yaptırmıştı . çok anlamlı ve güzel birşey

0|0
    0|0
    • Güzel fikir babamın imzasını bile unutmuşum :( tam olarak hatırlamıyorum evde belgeleri falan kurcalıyayım biraz ama benim babam gariban adamdı öyle güzel imzası yoktu hatırladığım kadarıyla :(

• bu arada başın sağolsun. ne güzelki ona bu kadar değer veren bir evlat yetiştirmiş baban.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bos ver dostum işin gücün olsun adını yaşat ailene sahip çık adam olmus desinler bizim millet dövme yapana serseri gözüyle bakıyor

0|0
    0|0
    • Açıkcası kimin ne gözüyle baktığı umrumda değil desemde umrumda,göğsümü her zaman göremiyecekler,yoksa yaptırmak istediğim çok dövme var koluma,boğazıma.

• dövme yaptırma günah kardeş

0|0
    0|0
    • Öncelikle ateist değilim onu belirteyim,fakat ben Kuran-ı Kerime inanmıyorum,yada başka bir kitaba,yada başka bir dine sadece bir yaracı olduğuna inanıyorum,ona inanmamın sebebide bu kadar şeyin tesadüfen olabileceğine inanmamam.Bir zamanlar namaz kılmak ibadet etmek istemiştim,namaz kılan bir abiden bana öğretmesini istediğimde bana önce şeriat'ı öğretmek istedi,devletin kanun kurallarını hice saymam gerektiğini uzun uzun anlattı nedenlerini benim mantıgıma ters düştü.

• uyumadan Allah var mıdır yok mudur diye sabahlara kadar düşünmüşümdür,bi gün aklıma gelen şey madem ki Allah var ve herşeyi önceden biliyor peki dedim => link bu cocuklar daha niceleri bu hayatı yaşamak zorundamıydılar,kimini cennete kimi cehenneme gidecekti direk gitseydi.Ben belki ayakkabı boyamadım belki mendil satmadım ama sokaklardada yattım!

• vicdani duygularınla gidersin sen allaha güzel kardeşim niye günah gusül ve abdest aldıgında derinin su üstünde kalıyor su deriye nufus edecek yani şu anki duygularına kapılma benim dünyayı önüme kosalar yaptırmam dövme gusulün ve abdestin kabul olmuyor eee o zamanda vicdanın rahat olmaz sen o sana önce şeriatı ögren diyen adamıda boş ver sen kılmaya gayret et gerisi gelir güzel kardeşim

• geçen gün gördüğün abiye sorsana gardaş veya internetten araştır :)

0|0
    0|0
    • :D internetten arastırdığımı yukarıda yazdım,gecen gun gordugum abiyi şahsen tanıyorum ona sordum zaten ;) farklı bişeyler cıkarmı diye sordum.

• hıııı tamam :)

Yükleniyor...