Karşınızdaki insanın Kendini beğenmiş olması veya ukala olması kötü mü ?

Bayanlarr =) Kendini begenmis olmak veya ukala olmak kötümü ? ben böyle bir insanım bu cogu insanın hosuna gidiyor ama bzılarıda hic yaklasmıyor sebebi nedir sizce ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hoş birşey değil bana göre böyle birinin yanına yaklaşmam kendini beğenebilir ama beğenmişlik çok farklı bence herşeyi ben doğru yaparım herkesden yakışıklıyım felan felan kalkıp başkalarınıda aşağılamaya kalkıyor böyle insanlar bilemiyorum ama bende hoş birşey değl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir insanın kendisi ile ilgili düşünceleri beni ilgilendirmez.Benim için önemli olan benim onu beğenip beğenmemem.Sevmediğim insan kendini beğenmese veya ukala olmasa da sevmem.Sevdiğim insanın da ukala veya kendini beğenmiş olması sorun teşkil etmez.

0|0
    0|0
  • kötü tabi ki çekilmez ayol o.

0|0
    0|0
  • tabi ki de öyle yapınca kendi seviyesini düşürmüş oluyo bende onun adına üzülüyorum

0|0
    0|0
    • ya dile getirme yok .d sadece yapısı bu kendine guveni fazla buda ukala birazda kenedeni begenmis yapıyor .d

Erkekler Ne Diyor 1

• ukala deyimi bazen çok bilgili insanlara az bilgili insanların yakıştırması da olabiliyor ansızın.

ama kendini begenmişlik başka bişi, bu tamamen irite edici bir davranış ve karakter

0|0
    0|0
Yükleniyor...