Kadınlardan Müthiş Dövüşçü Olmaz mı?

Ben öyle olabileceklerini düşünüyorum çünkü esnek bir yapıları var. Bu esnek yapıları sayesinde bir çok dövüş tekniklerini rahatça öğrenebileceklerini düşünüyorum.

Karate, aikido, wing chun, wing tsun vb.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• wing chun la wing tsun u anlatır mısın?

0|0
    0|0
    • Wing Tsun, içinde gerçek dövüş teknikleri barındıran komple bir sistemdir. Wing Tsun'da amaç karşıdaki kişiyi en kısa sürede etkisiz hale getirebilmektir

İnsan vücudunun doğal yapısındaki mükemmelliği kullanmaya dayanan, ekonomik, etkili hareketlerden oluşan, netice merkezli bir sistem olan Wing-Chun, estetiği ve sürati birleştiren bir sanattır. Saldırılardan korunmayı ve kendini korurken en az zararı hedefleyen Wing-Chun, sadece saldırı merkezli bir sanat olmayıp, akıl, beden, ve ruh disipliniyle estetiği harmanlar.

• peki bir kadın için wing chun mu wing tsun mu muay thai mi kick boks mu iyi olur

• chun.
      muay thai, kickbox yumruk gücüne daha çok dayanıyor.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten dövüşçü olan var da ne alaka

0|0
    0|0
    • estetik olmaları avantaj sağlar. , estetiğin en büyük avantajıda karşı tarafın gücünü boşa kullanmasını sağlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kadinlarin, askeri açidan çok iyi keskin nişanci olabileceklerini düşünüyorum.
    Dikkat yetenekleri fazla olabiliyor.
    Ayriyetten bu ince yapilarindan dolayi düşmandan kolayca siyrilabilirler.

0|0
    0|0
  • eğer olabilselerdi sholin de kadınlar da olurdu.

0|0
    0|0
    • bildiğim kadarıyla okadar bilindik bir spor dalı değil. Benim dikkat çekmek istediğim nokta kadınların erkeklere nazaran çok estetik olmaları. Estetiklikle çok büyük bir avantajdır.

Yükleniyor...