Ali koç'un Fenerbahçe'nin başına geçtiği zaman çılgın projeleri?

Ali koç bu yaz %99 başkan oluyor sadece transfere 150 milyon euro bütçe ayırmış ( bu paranın kaynağa nereden geliyorsa artık) bunun yanı sıra kulüpler birliği başkanlığınada aday olacakmış aday olursa büyük ihtimal kabul edilecekmiş. ve en önemli 2016-2017 sezonu biter bitmez ali koç stadın dış kılıfını bozmadan iç dekorunu %80 değiştircekmiş. tüm borçlarıda kapatacakmış 2018 kadar. siz ne düşünüyorsunuz ali koç başarılı olurmu. daha bir çok küçük çaplı projeleri varmış.

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Suarezi getir başkan

0|0
    0|0
    • Yuh :) uçma bence özil gibi oyuncuları getirse yeter zaten uçar takım.

• Suarez 30 yaşında olabilir

En İyi Erkek Görüşü

• 150 milyon euro bütçe yapamaz.
    Fener uefadan uyarı aldı geçen gün bütçeni 40-50 milyona çek yoksa avrupaya almayız diye.

0|0
    0|0
    • 60 milyon euro diye belirlemişlerdi ama denetim kalkmıştı sanırım zamanla öğreniriz.

• Tamam ben seni anladımda Fener bir engele takılmamıştı denetimde kalkmıştı yani bu belirlenen rakamlarda askıya alınmıştı.

• sen eskiden bahsediyorsun
      benimki yeni haber
      mayıs sonu gibi tekrar toplantı var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• sözler sözler sözler
    kanıtlanmadıgı sürece söz olarak kalır..
    sorun şu ki Fenerbahçe bir ekonomik dar bogazda yıldızları satma kararı bu yüzden

0|0
    0|0
    • Senden duydum bunu kardeş ekonomikten değil nani için çinliler 20 milyon euro veriyormuş 30 yaşında adam satılması doğru karar bir çok oyuncuda ayrılıyor. van persie belirsiz onuda yönetim çinlilere yüksek bir paraya kakalamayı hedefliyor nani gibi. sıkıntıdan değil yine komple değişiyor takım.

• Bak güzel kardeşim..
      Yıldız oyuncular alındı sebeb neydi sampiyonluk sampiyon olmayaınca bircok gelirden olacaksın..
      Nani cine devre arası istediler ama yaz mevsiminde o fiyata gitmez
      avrupa takımlarım için serbest kalma maddesi 8milyon euro
      van persie konusunda hemfiikirim o yıldız Cine gider ama pek para kazanmaz fener sadece ödeyecek yıllık ücreti kasada kalır

• Basari para sacmaya bakmiyor bir tek.

0|0
    0|0
    • Bayern real yapa biliyorsa Fenerde yapar tüm sorun başkandan kaynaklıydı oda gidiyor bu sefer para başarı getirecek gibi.

• Öyle ola bilir ama herşeyin bir başlangıcı var sonuçta en süper örnek psg sana.

• Arap zenginleri ile Koclar bir degil. Ali Koc ailesinin firmasini komple Fener'e sponsor edemez kafasina gore.

• insanlar ya da daha doğrusu diger kulup taraftarları kendi kulupleri fenerbahçe kadar rahat deger ve ekonomi yaratamadığı için kıskanıyorlar işin açıkcası... ali koç un da fenerbahçe hizmetleri olacak kuşkusuz... :D

0|0
    0|0
  • Çok basitçe anlatım şekli bence olmaz okadar hızlı birşey hele bu ülkede yaptırmazlar önünü keserler reyting uğruna

0|0
    0|0
  • yıldız aldı da ne oldu istediği kadar bütçe ayırsın işe yaramaz. takım ruhu ve iyi bir teknik adam lazım.
    #ultrAslaN

0|0
    0|0
  • Diyorlarki koçun yıldırım demiröreni ali koç :/

0|0
    0|0
    • Nedemek istedin anlamadım valla birazda açarsa sevinirim.

• Umarım başkan o olur Aziz Yıldırım çok emek sarf etti ama zirvede bırkamk diye bir deyim var ve şu an onun için geçerli, gelelim bahsettiğin para ve projelere onların olabilmesi bence çok çünkü 150m euro çok yüksek değil mi ya?

0|0
    0|0
  • bunlar söylenti sadece

0|0
    0|0
  • Aziz rezil etmeye devam edecek

0|0
    0|0
  • Uefanın Fair Play kuralları varki Fenerbahçe de denetime giriyor bu sene. O kadar para harcandı bunun karşılığında hiçbir başarı yok yonetim artik ince eleyip sık dokuyor. Yani birisi gelsin cebinden 150 Milyon Dolar versin öyle olmuyor o işler herkese para saçan PSG bile Uefadan ceza aldı ve daha dikkatli adimlarini atiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...