Sordum soruyuuuu.. Ödülümüz böürtlenli tofitaaaaa

Şimcik... Adamın biri sahilde yürürken denizde çırpınan bir kadın görmüş ve insanlık öldümü deyip kadını kurtarmak için denize atlamış. Kadın kurtarılınca adama beni neden kurtardın dercesine çemkirmeye başlamış. Adam herhalde intihar ediyordu diye düşünmüş ama adam kadının konuşmasından hiçbir şey anlamıyormuş. Kadın adamın kendisini anlamadığını farkedince kağıda birşeyler yazıp adama vermiş ancak adamın okuma yazması yok.. derken adam kadını hastaneye götürmek için bir taksi durdurmuş ve taksiciye " ya bakarmısınız ben bu kadını denizde boğulmaktan kurtardım fakat kadın bana kızdı ama ben kadının dediklerinden pek birşey anlamadım bunun üzerine kadın benim kendisini anlamadığımı fark edince kağıda birşeyler yazdı fakat benim okumam yazmamda yok siz bana bu kağıtta ne yazıyor söylermisiniz demiş " ve kağıdı şoföre uzatmış.. Taksici kağıda bakmış ve adama dönüp " ikinizde inin arabamdan i*neler demiş " ve arabayı sağa çekip bunları yaka paça çıkartmış.. neyse işte bizim adam şaşkın bir vaziyette kadın ile beraber hastane yolunu tutmuş... Hastaneye geldiklerinde doktor muayeneye başlarken adam aynı kağıdı doktora uzatmış ve olayı anlatmış.. doktor kağıda bakmış ve " defolun hastanemden kişiliksizler ne yüzle hastaneye geliyorsnuz demiş. " Bunun üzerine bizim adam iyicene şaşırmış ve bu işi çözse çözse polis çözer demiş tutmuş karakol yolunu.. Aynı şekilde taksiciye ve doktora anlattığı gibi bu seferde durumu karakol amirine anlatmış.. Karakol amiri adamdan kağıdı istemiş ve kağıda uzun süre baktıktan sonra astı olan görevli memuru çağırıp derhal adamı nezarete atmalarını istemiş. Adam hepten bir afallamış kekeleyerek hayır benim bir suçum yok demeye başlamış.. Savcıya çıkmış olayı aynı şekilde savcıya anlatmış " efendim benim bir suçum günahım yok bn bu kadını denizde boğulmaktan kurtardım vs..vs.. demiş " ve kağıdı savcıya uzatmış.. Savcı kağıda bakmış gözlüklerinin altından birde adama bakmış tutuklanması için hakime sevk etmiş.. Adam hakim karşısına çıktığında hakime demiş ki " hakim bey ben sahilde yürürken bayan denizde çırpınıyordu, ben de insanlık namına kendisini kurtardım ama kadın herhalde intihar ediyordu ki bana beni neden kurtardın dercesine kızdı, bağırdı lakin kadını anlayamadım kadın kendisini anlamadığımı farkedince kağıda birşeyler yazıp bana verdi önce taksici sonra doktor bana hakaretler ederek bulunduğumuz ortamdan uzaklaştırdılar alın işte kağıt budur efendim " diyerekten elleri titreyerek kağıdı hakime uzatmış.. Hakim kağıda bakmış bakmış ve aniden elindeki kalemi kırarak adamı ölüm cezasına çarptırmış.. Adam neye uğradını anlayamamış gel zaman git zmn infaz günü geldiğinde kafasını kütüğe koyduğu an celladına demiş ki ; Bakın kafa zaten gitti ben ölecem ama en azından merakımdan ölmeyeyim şu kağıtta ne yazıyor? deyip kağıdı cellada uzatmış.. Cellad kağıda bakmış bakmış ve adama demiş ki ; Ne sen beni gördün ne ben seni gördüm çaktırmadan burdan kaç git! ve adam hızla ordan yol almış...

Şimdi bu kağıtta ne yazıyordu.. =/

Güncellemeler:
Kağıtta celladın da okuduğu gibi " Ne sen beni gördün ne ben seni gördüm çaktırmadan burdan kaç git! " yazıyormuş.. fakat adamımız tıpkı kendi başına geldiği gibi yani taksici, doktor, polis, savcı ve hakimin kendisini yanlış anladığı gibi kendisi de celladı yanlış anlayarak idam sehpasından kaçmış ve kelleyi kurtarmış bulunmaktadır.. şimcik gel gelelim asıl soruya buradaki ana fikir nedir peki asdfdsfsdfsdsfsdfd :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne sen beni gördün ne ben seni gördüm çaktırmadan burdan kaç git!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• şimdi bu kağıtta bu hikaye yazıyor..

0|1
    0|1
  • cellat okumuşya :D

0|1
    0|0
  • Bu hikayenin kendisi yazıyor.. kagit yok belki elimizde ama mulakatlarda kagitla verilip sorulur bu soru. Dikkat ederseniz adamin elindeki kagitta ne yazdigi sorulmuyor, bu kagitta ne yazdigi soruluyor. .

0|0
    0|1
  • bu soru daha öncede soruldu.

0|0
    0|1
  • kağıdı okuyanların topluca işine gelmeyen bir durum.

-tüm yaptıklarını biliyorum, yediğin bokları biliyorum, yattığın kadınları biliyorum vs vs...

0|0
    0|0
  • Bunlar yazıyordu :D

0|0
    0|0
  • seni bulcam ve sana gösterecem

0|0
    0|0
  • Bu nasıl hikaye be bide okudum püfff saçmalık

0|0
    1|0
Yükleniyor...