Karaborsadan anlayan var mı?

Aranızda karaborsadan anlayan var mı? Ziraat türkiye kupası final maç biletini nerden bulabilirim yardım olurmusunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Stat onlerinde bulursun.

0|0
    0|0
    • Ya ben biriyle konusuyorum Şu an bileti bana gondercek ama kendi adina aldi tc falan bana gelince sorun olur mu ki

• O zaman al, sen kazandin :)

• Bakalım konuşcam 😊

Erkekler Ne Diyor 5

• stad önlerine git, gişelerin oldugu noktalara yakın gez orda satan bulursan alabilirsin ayrıca internette satanda bulabilirsin (türkiye kupası final maçı olarak arat internetten) onun dışında firmalar promosyon amaçlı dagıttıgı biletler oluyor ama onlara ulaşman güç...

0|0
    0|0
    • Ya ben biriyle konusuyorum Şu an bileti bana gondercek ama kendi adina aldi tc falan bana gelince sorun olur mu ki

• ya aslnıda usul ismi ve tc si yazan girebilir zaten bu sistemin çıkış nedeni bu hem karaborsayı baltalamak hemde maça girenlerin kim oldugunu bilmek, her hangibi bir stadn gişe kısmını telefonla ara kardeşimin adına ve tc sine bilet kestirildi o gidemiyecek ben gidebilir miyim diye sor, para verip mors olma sonra,... iyi seyirler pembe ben internetten elimde kola ile ayaklarımı uzatıp izleyecemm :D

• Stadyum yakınında ara

0|0
    0|0
  • Macin baslayacagi saatden 1 saat once statda ol stat onlerinde bulursun mutlaka

0|0
    0|0
  • Tff internet sitesinde satilacak diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Hangi takımı tutuyorsun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...