Selam değerli kardeşlerim yüzmek mi daha çok boy uzatır ip atlamak mı:)?

Vereceginiz cevaplar için simdiden cok tesekkur ederim :)?

Güncellemeler:
Hey yoo

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ip atlamak kanimca

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belli bir yastan sonra boy uzamaz canim

1|0
    0|0
    • Kendim için sormuyorum ama benim de bir yüzme geçmişim var:)

• Hmm anladim o zaman bence yuzme ile boy uzar cocuklukta :)

Erkekler Ne Diyor 24

• boy uzatmanın belli bir yaşı var.. 18 - 19 yaşına kadar galiba.. hatta daha da önce olabilir.. boy uzatan en iyi spor basketbol.. yani devamlı zıplama ile ilgili bir durum.. Yüzme ise kollarınızı - omuzları - göğüs kafesini geliştirir...

0|1
    0|0
    • Yüzme yaptım ben omuzlatim cok genus simdi basket oynamaktan kortktum cnk kötü oynarim ve beni dislarlar diye daha bireysel sporları seviyorum:))))))))))))))))))))

• Yürüyüş ben de yapıyorum ama halkımızı biliyorsunuz çok kaba tutum serfiliyorlar ben de hassas olduğum için alınıyor um

• valla onlara hiç bakmayın - ilgilenmeyin bile.. hem kedi hayırlarına birşey yapmazlar hemde yapanı engellerler.. o yüzden onlara dönüp bakmanıza bile gerek yok.. siz sporunuzu yapın kendi sağlığınız için.. Laf atan olursada atın bir taş kafasına :) :)

• yüzme kol ve omuz kaslarının gelişmesini sağlar ve de ayak kaslarını çok güçlendirir, sütlü ürünlerle ile beslenme ve basketbol iyidir, ip atlayanlarında boyu uzun konsuna katılmıyorum ipi genelde boksörler yapar görürrüz yani hiçbirininde 1.90 boyu yoktur yani yanlış mıyım pembe -.-

0|0
    0|0
    • micheal phelps yüzücü 198 mike tayson bilmiyorum kaç:) Basketbol neden uzatır demek olay zıplamak değil başka şey benim de omuzlarim çok geniş şimdi

• yüzücülerde genelde uzun boylu gerçi kısmen haklısın katılıyorum, yüzmek iyidir yüz yani boy uzamaya kafayı takma iş birazda genetik miras ile ilgili bu unsurların hepsi dış unsur sonuçta yüzme basketbol...

• YUzmek

0|0
    0|0
  • İp atlamak.

0|0
    0|0
  • Yuzmektir herhalde

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı.

0|0
    0|0
  • aç karınla süt iç sabah mekik çek

0|0
    0|0
  • ip atlamak

0|0
    0|0
  • İkisinide yap :)

0|0
    0|0
  • Yuzmek diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki ip atlamak ama yüzmek de en iyi spordur

0|0
    0|0
  • Basketbol ve ip atlamk iyidir diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Yüzmek

0|0
    0|0
  • yüzmek tabiki..

0|0
    0|0
  • Ben yüzmek diye biliyorum

0|0
    0|0
  • çekmek uzatıyor

0|0
    0|0
  • boyun 1.92 zaten daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
    • agafaf 192 ne erkekte bile itici duruyor bazen

• evet ama yüzünde minyon tipli kiz gibi :) boyun en güzel kadin boyudur bak yemin ediyorum bunu ben cok söyledim zaten ve hayatda bunu tespit ettim kadinda en güzel boy 167-168cm civaridir. bu arada benim boyum 177cm yani 175+ dedin dogru

• herkes beni 1.80 saniyor /tahmin ediyor ve boyum 177 diyorum ne 175si :D 180e bir bok yok 3cm sadece ve ben zaten daha uzun gösteriyorum beni trolleme

• yüzmekk

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Bpyun kaç

0|0
    0|0
  • yüzmek en yararlı spormuş

0|0
    0|0
  • yüzmek ayni zanmanda da kilo verdirir

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• her ikiside ama ip atalamk hem en sağlıklı kilo verme sekli hemde boy uzatır. dımtısss

1|0
    0|0
  • boyle bir sey ilk defa duydum ama yalan ya (yuzmek belki olabilir bilmiyorum) ama ben ip atlamayi cok severim eskiden hemen hemen hergun ip atlardim ama boyum kisa :)

1|0
    0|0
  • yüzmek bütün kaslarını çalıştırıyorsun yüzerken ama ip atlarken sadece atlıyorsun yani >.<

0|0
    0|0
  • İp atlamaktır herhalde.

0|0
    0|0
  • Yùzme sadece boyun degil butun vucudun gelisir

0|0
    0|0
  • bence ıp atlamak

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • Yüzmek en iyi spordur ama ip atlamanın boy uzatmakta buyuk etkisi var

0|0
    0|0
  • ip atlamak ve zıplamak diye biliyorum ben

0|0
    0|0
  • yüzerek omuzların genişler. basketbol ve voleybolu dene

0|0
    0|0
    • ben çok yuzdum simdi genis omuzluyum

• Ip atlamak. Yuzmede kaslarini calistirirsin kas yapar. :)

0|0
    0|0
    • Keske yuzucegime ip atlasaydim omuzlari genişletiyor yüzme

• Aynen ben de kisayim yuzmeye hic gitmedim bana yuzmeye git dediler. Ip atlamak daha iyi veya bir yere asilmak

• ben normalim de kardeşim cam yarmasi gibi:) Hiç de bise yapmaz Afedersiniz ayi gibi yer kilo almaz ben tam tersi off erkek diye heralde

• Yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...