Ben ne igrenç bir insanım böyle..

sevgilimden ayrıldım o istedi sevmiştim inanmıstım evlilik hayalleri kuruyrduk bazı asamadgı eskiden kalma meseleleri kalmıstı ve piskolojik sorunları ben destek olmaya calıstım ama bazen tam destek olamadım bende bişeyler bekledim neyse btti ve ben çok mutsuz oldum tabi bir iki gün bos bos gecrdim az iyi gibiydim benim de bir eski asıgım var beni hep sevdi ama ben yeterince sevememiştim onu aradım teselli için oda yanımda oldu bir kaç gün isteyerek geldigini sorun olmadgını falan syledi ama seviyr ve zor durumda yanuımda ben kendimi igrenç hissedyrum bunu yaptıgım için o hemen hazır tekrardan baslamaya bense gene istemiyrum sadece sevgisinden emin oldugum için huzur buluyrum resmen karaktersizlik dün de eski sevgilimin mutluyum ben falan dedgini duydum gene solugu beni seven insanın yanında aldım bu durum acayp rahatsız edici oluyo yaptıktan sonra bende neden böyle oluyo off yaa üzmek valla istemiyom ben kimseyi yaa

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• yazı okadar yorucuki. sanki boyle konusmussun(yazmışsın).

link

0|0
    0|0
    • anca o kadar oldu

• onu istyrum zaten bnde

• peki. ozaman ekle :D . sana başarılar ne diim.

Erkekler Ne Diyor 14

• seni seven kişinin yanında olmanın sebebi seninde onu seviyor olman olmasın? ama bunu kendine kabul ettiremiyorsun istememenin sebebi kalbi değil mantıki seni seveni sev aklınla değil yüreğinle sev yüreğinle hareket et derim ben. yani bir düşününce böyle bir durumda sevmiyorsam ne olursa olsun eski sevgilimin yanında almam soluğu hep dar anımda onun yanına gidiyorsam eski sevgili değil, hep sevgilidir bana göre :)

0|0
    0|0
    • 3 yıl çıktık sevdim ama ona göre hep bitrmek istedim onun cabalaryla bırakmamalaryla devam etti ve güvenm vardı

• benim yorumum açık bence sende hala o eski dediğin adamı seviyorsun içinde biryerlerde o hala var bu ne güven nede herhangi başka birşeyle izah edilemez. ya tam anlamıyla buna dön sev sevgini bastırma açığa çıkar iyice ya da yok istemiyorum hala diyorsan dediğin gibi yazık adama ümit verme onu görme bidaha

• bişey olmaz av avcı meselesi çok takma kafaya taşlar oturur zamanla yerine..

0|0
    0|0
  • En azından olaylara iyi yönden bakmak lazım. Yaptığının yanlış olduğunun farkında olduğun için seni tebrik ediyorum. Diğer çocuğu yara bandı olarak kullanıyorsun. İnsanlar kendisini sevene koşarlar canları yandığı zaman ama bir kız arkadaşa koşman senin için de diğer çocuk için de daha iyi olur gizli kardeşim. Yoksa insanların duygularıyla oynuyorun. Kul hakkına giriyorsun...

0|0
    0|1
    • farkındayım kendimi zincirlemek istiyrum zaten mutlu da olmuyrum oyalanmak gibi

• Nefsine hakim ol. Numarasını falan sil, onunla iletişime geçirecek her şeyden uzak dur. Kendine bir kız arkadaş bul ve dertlerini ona anlat. Karşı cinsten hiçbir zaman arkadaş olmaz.

• Bence birazcık düşünmekten vazgeç. Böyle giderse canın daha çok yanacak... Oluruna bırakmak iyidir her zaman...

0|0
    0|0
    • offff bilsem

• Bilecek birşey yok... Biliyorum söylediğim dünyanın en yaratıcı sözleri değil, keske bir cümle kurabilsem de dünyanı değiştirsem ama inan o cümleyi bulsam bile ruhun yorulmus ne olduğunu farketmeyecek kadar yargun olurdun... Dediğim gibi... Yanlış bir şey yapıyorsan bile bırak yap... En azından bir müddet resetlemek gerek kafayı... Ben öyle düşünüyorum...

• evlilik hayalleri kurduğun birinden ayrılıp hemen eskisini aramak ne kadar iğrenç ve aşşağılık bir davranış yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • senin ayarlarınla kim oynadı yaa :D

0|0
    0|0
    • o kadar mı

• yani balatayı sıyırmak üzeresin azıcık kendini topla tamam olan olmus biten bitmiş kendini üzmenin kimseye faydası yok ki hayat herseye ragmen devam ediyor takılıp kalma geçmişe

• ne biçim yazmışsın, hiçbirşey anlamadım, başım ağrıdı.

0|0
    0|0
    • benimde agrıyo ondan heralde

• ya bu kadar takma senin psikolojin bozulur;)

0|0
    0|0
  • harbiden de başlıkta yazan kadar varsın

0|0
    0|0
  • Yanlış bir şey yapmamışsın abisi.

0|0
    0|0
  • duygularımızla oynuyosunuz snra üzmek istemedim hepinizi gömmek lazım hepinizi :)

0|0
    0|0
  • allah affetsin seni:(

0|0
    0|1
  • İğrençlik az kalır o yaptiginin yanında. Ama ona yaptigin elbette başına gelecek sende yasayacaksn bunu .

0|1
    0|0
    • korkum bu zaten onu üzdüm daha önce cok o yüzden geldi basıma bunlar

• Yani .

• Verde bari mutlu olsun adamcagiz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sitede hep yaptklarıma karşılaşıp hyrdr ne ouyor abi dediğim olyuyor .) Cnm benim bu biz insanların içindeki nedeni bilinmeyen farklı duygular .Hala da çözülmüş değil ama gerçekten kötü olduğu için insan bunu yapmıyr.Sen eski sevgilinin gerçktn sevdiğini bildiğneden dediğin gbi huzur buluyon.E şimdi sevdiğin ise belki bazı sorunlar daha çekici kııyr o yzdn yanına gidiyon.Fazla üzme kendini eski sevgilinn iyiliği içnde uzaklaş bnce.

0|0
    0|0
  • Egonu tatmin ettiysen artık cinsiyetini açık et.

1|0
    0|0
  • Sevdiyin deyil seni seven mutlu eder seni (şahsi düşüncem)

0|0
    0|0
  • bende öyle yapıyodum kendımı huzurlu hıssetmek için..

0|0
    0|0
  • herkes kendini sevene koşar...insanca bişey üzülme..

0|0
    0|0
    • aama onada yazık degil mi ben üzüldüm nedemek oldugunu biliyom kendime yapıldı

• ama devamı gelmicek ki

• olsun..kısa sürede olsa yanında oldun o ona yeter.

Yükleniyor...