Arkadaşlar Ben Sokakta Spor Yapmaya Başlıcam Street Workout Sporu Bir Bakarmısınız?

Arkadaşlar Ben Streer Workout Sporuna Başlıyorum 1 Hafta Sonra
Önceden 2 Aylık Fıtness Yapmışlığım Var Yani Yapmamış Sayılır
Boyum:1.85
Kilo:85
Çabuk Kilo Alıp Verebiliyorum İstediğim Zaman
Bana Göre Program Oluşturabilicek var mı

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam bende şu an street workout yapıyorum ama burada kilo alıp verme olayı tamamen senin bünyenle alakalı, mümkün olduğunca hiçbir şeyi es geçmemeye çalışman gerekiyor.
    Ben yaklaşık 2 buçuk - 3 yıldır yapıyorum başladığımda 45 kiloydum, şu an 65.

Programını kendin geliştikçe oturtabilirsin bence, şu an için sana önerebileceğim şey; barfiks-dips-şınav üçlüsünü arka arkaya ara vermeden yapman olur. Atıyorum 8 barfiks 10 dips 20 şınav arkasından 1-1 buçuk dakika dinlenip tekrar aynı set tekrarına düşebilirsin. Minumum 6 set yapmanı öneririm, zaman geçtikçe şınav ve barfiks çekme olaylarını çeşitlendirir programını değiştirebilirsin.

0|0
    0|0
    • Eywallah Sana Facebookdan ulaşabilirmiyim Kaç Ay Gider Ortalama Kendimi Hazır Hissettiğimde Değiştiriyyimmi Haraketleri

• İlk önce şunu aklından çıkartmaman gerekiyor, fitnıss ile bu yapacağın şey arasında dağlar kadar fark var. Nice fitnısscılar gördüm 10 barfiks çekemiyorlardı. Bunun haricinde mümkün olduğunca barfikse yönelip kollarını kuvvetlendirmen gerekecek, mekik çekip, squat yapmayı da asla ihmal etme. Belirli bir dönemden sonra eğer bacak bölümünü geliştirmezsen üst bölümünde gelişimi durur. Bunları dikkate alarak, eğer yeteri kadar zamanın varsa koşuda yapmanı öneririm. Eğer azimli bir şekilde gidersen ve gerekli özeni gösterirsen 2 yıla çok doğal ve güzel bir vücuda ulaşabilirsin, bu street workoutta hani gelişmedim neden gelişmiyorum dersen 2-3 ay sonrasında sıkılırsın. Bunu alışkanlık haline getirirsen istemediğin kadar güzel ve hoş bir vücut elde edebilirsin, en başında kuvvetlenirsin. Kendini iyi hissedersin.

• aynen bacak bölümü çok önemliymiş duydum bende sporda tamam bizim burda var çalışmak için park o yüzden sıkılmam ben :) eywallah

Yükleniyor...