Aileniz onaylamasa dahi sevdiğiniz insana organ bağışı yaparmıydınız?

Düşünsenize sevdiğiniz insanın Allah göstermesin ciddi bir hastallığı var.hayata daha iyi tutunabilmesi için kendisine organ bağışı yapılması gerekiyor.Fakat aileniz bu organ bağışını desteklemiyor.Siz bu durumda ailenizi karşınıza alıp sevdiğiniz kişiye organ bağışı yaparmıydınız ? Yoksa ailenizin sözünü dinleyip hiç birşey yapmadan başkasının sevdiğiniz insana bağış yapmasınımı beklerdiniz?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Hemsooo yettim :))) ailem beni hic bir konuda desteklemedi onlarla yasamiyorum zaten oyle birseye karismalari soz konusu olamaz. Kafama koydugumu yaparim yeterki deger verdigim insan istesin ve durumu kotuyse organ basigindada bulunurum severek isteyerek..

1|1
    0|0
    • Ahan :) bak işte böyle olmalı anında koşmalı.Ben ailesiyle içeiçe olarak yaşayanlar için sormuştum.Senin için ise cevap vermek daha kolay.Peki öyle birisi war mı hayatında uğruna canının yarısını verebileceğin =)

• Okii yaz tabi :) musait olursam fikir veririm :)

Sana iyi dinlenmelere ozaman hemsoo :)

• Çok sağol,grsz.

Kızlar Ne Diyor 13

• asla ailemi dinlemem bu konuda... isin ucunda ölüm varsa en azindan iylik yaparak ölmüs olurum...

0|0
    0|0
  • sana muhtaç olan bir insan var yaşaması için..

0|0
    0|0
  • tabikide yapardım orda bir can söz konusu herseyden önce sevdiğimin canı tabiki verirdimm

0|0
    0|0
    • Tm bağış yaparken sevgilinizdi ama daha sonra bir başkasının sevgilisi olduğunda ve hiç beklemediğin birşey başına geldiğinde yine aynı düşünceleremi sahip olurdunuz?

• evet aynı seyi düşünürdüm dediğim gibi ortada bir can söz konusu o beni sevmesede ben onu seviyo olurum hem dediğim gibi bir can söz konusuysa elimden geleni yaparım

• eğer gerçekten aşıksak seviyorsak aileme karşıma alırım veririm

0|0
    0|0
  • başkasının bağiş yapmasını beklemek onu bir nevi ölüme bırakmak olur . o yüzden kesnlkle bagıslardm

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :s zor bir durum

0|0
    0|0
  • Yaparım tabi ki. SEvdiğim insan sonuçta hem öyle bile olmasa can yaa ne kadar kıymetli .

0|0
    0|0
  • Bilemedim ki zor karar. :/

Yapardım sanırım.

0|0
    0|0
  • offff yaparım tabı yaa :(

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam ailem istemiyor diye bişi olamaz... Yapardım...

0|0
    0|0
  • evet ben bağışlarım yeterki iyi olsun ben canımı bile verebilirim

0|0
    0|0
  • verridim yaa =(( ailem bu konuda çok geride kalıyo

0|0
    0|0
  • evet yaparim ama bir iki gunluk sevgilime yapmam kocama yaparim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sevdıgım eksık olms. her sevdıgım olmaz. cok deggerlı olmalı. eşim nişanlım vs gibi

0|0
    0|0
  • kime bagisladiginin bir onemi yok

toprak olup curuyecegine bir hayat krtarmak cok onemli bir davranis

0|0
    0|0
  • organ bağışını kan bağışı kadar basit zannediyosun sanırım kastım ameliyat değil sonrası

0|0
    0|0
  • Tabiki o benim fikrim ailemde saygı duyar zaten..

0|0
    0|0
  • Yapardım

0|0
    0|0
  • organın ne olduğuna bağlı :)

0|0
    0|0
  • yapardım beklemezdim seviyorsam:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...