Bayan spor salonlari

arkadaslar ben bir bayan spor salonuna gidiyorum ve kendimde bir bayan olmama ragmen oraya gelen kizlari hic anlamiyorum sporami geliyorlar yoksa baloyami katiliyorlar anlamis degilim. asiri makaj yapiyorlar, taki takiyorlar saclarada bir güzel fön cekilmis.( ben bunlari spordan sonra yapiyorum spordan önce makaj ve fön cok sacma geliyor.)

neden sizce?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• valla bende eskıden gıderdım sacımı toplar kulagıma kulaklık takardım aamac spor ama haklısın var oylelerı hele makyajı anlıyamıyorum ınsanda makyajmı kalır akar ya:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• belki birini etkilemek için geliyorlar spor salonuna olamaz mı olabilir bence;) he sadece bayanların gittiği spor salonu diyorsan bencede saçma;)

1|0
    0|0
  • hakat ne saçma bencede:D

1|0
    0|0
  • spor hocaları ve slondaki erkekler belki ya da cıktınktan sonrası içi filan da olaiblir umut işte boşwer sen dogru yoldasın.

0|0
    0|0
    • Erkek spor hocasi bir tane var olabilir

• kaslı erkekleri düşünüyorlar bencede senin yaptığın daha iyi.

0|0
    0|0
  • onlar spor yapmaya degil kendilerni gostermeye geliyorlardir

0|0
    0|0
  • salondaki kaslı erkekleri nasıl ayarlıyabilirim derdine düşmüş onlar

0|0
    0|0
  • koca bulmaya geliyolar anlaşilan...:)

0|0
    0|0
  • her kadın güzel görünmek ister her zman ama sen doğru yoldasın bacımm :)

0|0
    0|0
    • Guzel görünmekle alakasi yok spora geliyor makajim akica fönüm bozulcak diye dogru dürüst spor yapmiyor

• Oraya koca bulmaya geliyorlar

0|0
    0|0
  • bence de onlar spor değilde erkek bulmak için geldikleri aşikar

0|0
    0|0
  • Sei tavlamak için makyaj filan yapmasınlar ah bı kızlar neden böyleler ya

0|0
    0|0
  • :D ah su kızlar :D kendine guveni olan biri bunu yapmaz .. guveni yok demekki ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spordan sonraki dağınık öldüm halleri bir nebzede olsa güzel görünmesi içindir

1|0
    0|0
  • ben haftada 3 gün yüzüyorum makyajı sevmediğim için makyaj yapmıyorum sadece saçımı kurutup çıkıyorum . bu işi yapanlar zaten çok genç olup boş vakti çok olan zamanla onlar ya sporu bırakacak ya da o kadar rüküş olmayı zaman beklmek gerekiyor

1|0
    0|0
    • Dogru genelde yaslari kücük olanlar

• iş çıkışı geliyor olabilirler mi? ben de iş çıkışı gittiğimde benzer bir durumda olabiliyorum çünkü.

2|0
    0|0
    • Bende is cikisi gidiyorum ama makaj tazelemiyorum bahsettigim kisiler bildigin süslenib geliyor

Cvp cin teskler

• kendilerine baktırmak için geliyorlar demekki,amaç spor yapmak değil.

0|0
    0|0
  • banada başlarda komik geliyordu ama bezen tersinden kalktığımda ya da hiç spor yapacak enerjiyi hissetmediğimde kendimi gaza getirmek için bir tarz yapıyorum.. iyi geliyor

İmaj herşey sussuzluk hiçbirşey ;)

0|0
    0|0
  • esra erola mı gidiliyor spora mı

0|0
    0|0
    • Aynrn canim ya bide saclar bozulcak diye kosmuyirlarda bosuna aletleri isgal ediyorlar

• makyaj fön mü ahahah

0|0
    0|0
Yükleniyor...