Siz olsaydınız ne yapardınız ?

bilgi sahibi olduğum yapabildiğim yapmaktan zevk aldığım hiçbir iş ile para kazanmam söz konusu olamıyor peki şimdi ne yapacağım siz olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Para'ya ihtiyacın yoksa yani ek bir gelirin varsa eğer hedefinden vazgeçme, her şey para kazanmak değildir. Fakat paraya ihtiyacın varsa eğer, sevdiğin işe yakın bir meslek bul ikisinide aynı anda yap.

Ben gitar çalıyorum ve amacım daha da ilerleyip sokak sanatçısı olmak. Getirdiği ne var ? Hiç bir şey. Fakat kattığı anlamlar çok büyük,ben böyle olacağını hissediyorum..

4|4
    0|0
    • para kazanmaktan kasıt zengin olmak vs değil hayatımı idame ettirmek için yeterli parayı kazanmaktan bahsettim sadece

• Kardeşim zaten kim zengin olmak için çalışır ? Eli para gördükten sonra zenginlik hayalleri kurulur. Kast ettiğimde zengin olman değil. Yaptığın iş sana para kazandırmatıktan sonra,aç kalırsın o zaman başka mesleğe yönelirsin. Kast ettiğim bir yerden bir gelirin varsa,örneğin ev kirası varsa idealinden vazgeçme zevk aldığın şeyi yap demek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kapitalist sisteme boyun eğiceksin ne iş olsa yaparım abi diyeceksin

0|0
    0|0
    • kapitalizme boyun eğmişim ki çoktan nasıl para kazanacağım diye düşünmemden belli :(

• sıkıntı sadece sevdiğim işi yapamamak değilki bildiğim işide yapamıyorum e haliyle bilmediğim işide yapamayacağıma göre işte asıl paradoks burda :)

Erkekler Ne Diyor 4

• oblomov oku

0|0
    0|0
    • cehaletimi mazur görde oblomov kişimidir kitap adımıdır bilmediğim bir düşünce akımımı biraz detaylı bilgi verirsen muhakkak okurum

• Kitap abicim

• üni. sınavına gir istediğn bölümü oku alanında geliş ve devam et

0|0
    0|0
  • par akazancak iş bulurudm

0|0
    0|0
  • para kazanmalı öncelikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...