Aziz Yıldırım'ın sessizliği neden?

Selamlar öncelikle herkese, yeniyim..
Spor konusunda bişey paylaşmak istedim daha doğrusu yorumlarınızı almak istedim;
Puan kayıplarında bile ortalığı kasıp kavuran Aziz Yıldırım sizce şu an neden sessiz? Sizce de ilginç değil mi? Bu başkanlığı bırakacağını mı gösterir yoksa bir 3 Temmuz süreci daha başlar mı?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Bırakmaz baskanlıgı bıraksa bile kendi sözlerini naklettircek birini bulup bırakır. ya da tamamen savas öncesi sessizlikte olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başkanlığı bırakacağı kesin kendisi de söyledi. Takım içinde değişiklikler var, umarım başa Ali Koç geçer. Taraftar onu istiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Yakında baslar ağlamaya

0|1
    0|0
  • Aziz takımı sıfırladı ve takımın başına yeni bir antrentör getirdi bunlar aziz yııldırım ile gerçekleşti şimdi şampiyon olamazsa takımdaki maddi güçlükler artacak aziz 4 yıldızı taksaydı forma satışlarından ve kombinelerden kapatacakdı bu açıgı ama şimdi işleri zor borç batagına dönecek bu dönemden sonra fenerbahçe

0|1
    0|0
    • Nani , rvp falan çine satıcaz diyolar ama bilmiyorum bu çinliler bunları alırsa zekasından şüphe ederim (çok yüksek miktarlardan bahsediliyor-20milyon euro üstü-)

• Bazi insanlar sessiz osuruk gibidir.

Sinsi ve tehlikeli 😊

0|1
    0|0
  • Kupa macimiz var. Hem baskette hem futbolda. Susmasi normaldir. Ayrıca bjk osmanlispor macini kazanacagi garanti mi?

0|0
    0|0
  • Adam bırakacam dedi zaten Ali koç geçecek kulüp paraya para demez artık.

0|0
    0|0
  • Fırtına öncesi sessizlik kupa finalinden sonra transferlere başlar

0|0
    0|0
  • Bence artık yerini Ali Koç' a bırakmalı. Sessizliğin sebebi ise final four olsa gerek.

0|0
    0|0
  • İnşallah basar giderde kaderimiz değişir.

0|0
    0|0
  • Artık bırakma zamanı geldi. Ama futbolda avrupa kupası almadan bırakmam diyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...