Doğuştan tuttuğum takıma geri dönüyorum ulan ;) ?

Ben doğuştan Beşiktaşlıydım 8 yaşında gittiğim bir aile dostu beni fenerbahçeli yaptı çocukluk iste. Hep aklımda Beşiktaş vardı ama söz ağızdan çıkmıştı bir kere. Fener şampiyon olduğunda bile Beşiktaş olamadı diye üzülüyordum. Şimdi açık açık Besiktasliligimi açıklayacağım. Bu sefer sampiyon oldu diye döndüğümü sanacaklar halbuki yillardir seviyorum :) Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Tek sen değil bu sene şampiyon diye çok kişi de de forma var unutanlar yeni den hatırladı

0|1
    0|0
    • İşte herkes Beşiktaş şampiyon diye yaptığımı saniyo ama kimse bilmez ben fener şampiyon olduğunda bile Beşiktaş için üzüldüğümü

• Aynen öyle dişi aslan :)

En İyi Erkek Görüşü

• Geçte olsa doğru yolu bulmussun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğru yolu bulmuşsun tebrikler

0|1
    0|0
    • Zaten doğru yoldayım kardeşim yoldan çıkardılar itler :)

• O kadar! Nasipse Vodafone Arenada ilk macimada gidicem.

• Git kardeşim aşkı gör yok böyle bir atmosfer ben hayatım boyunca böyle bir müthiş bir ortam görmedim herkes tek yürek

• Bu nedir ya 😄 İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum adam Beşiktaşlı olduğunu itiraf edecek yıllar sonra 😄

0|0
    0|0
    • İlk öncede o Fbli yapana açıklayacağım :D

• Aman Galatasaraya filan bulaşmada Beşiktaşlımı oluyon Fenerlimi sana kalmış :D

0|0
    0|0
  • Ol tabi delikanlı adam renkli tutmaz aile büyüğün seni çok seviyorsa o Beşiktaşlı olsun

0|1
    0|0
  • helal olsun lan sana allahına ölürüm senin kardeşim benim en büyük kartal başka büyük yok

0|1
    0|0
  • Seneye tekrar FB'li olursun

0|0
    0|0
    • Yok birader ilk kez bu kadar soğudum kendisinden

• 2 yıl sonra fblilik hissedersin

0|0
    0|0
  • iyi bok yedin kanka ne diyelim

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şampiyon oldugu için dönüyorsun Tabiki. Yarın iki gün sonra fener şampiyon olsa aslında benim içimde fener vardı dersin

0|0
    0|0
    • Beşiktaş 2 maçı kaybedip şampiyon olmasın ben yine Beşiktaşlı olacam kocum merak etme sen

• Kardeşim artık olay şampiyonluktan çıktı. Taraftarını beni kizdirmayin 10 yıl daha gitmem diye tehdit eden bir başkan var. Demek ki senin burda kalman taraftara ceza. Egolari yüzünden takımın şampiyonluklarını yok etti. İnsanları artık soğutuyor takımdan.

• Orası öyle yani babasının çiftliği gibi yönetiyor

Yükleniyor...