Tedavi olmak için özel hastaneye mi gitmek lazım?

Ben ssk lı çalışan biriyim. 4 yıldır beynimdeki tüberlerle uğraşıyorum. Devlet hastanesine git gel ne yollar aşındırdım. İlaç tedavisine bile başlanmadı. Nöbetlerim çok fazla baş ağrım öldüüyor beni en son devlet hastanesi mr dedi 2 ay sonraya gün verdi. Fıttırdım dün özel hastaneye gittim . Tüm tetkikler bu gün itibari ile bitmiş olup ilaçlı tedaviye başlanmış olcak. Kısacası özele 350 tl verdim hepsi içinde, devlet ssklıya bakıyorya sözde ona fazla para vermedim. devlette tedavi olamadım özelde olucam. Sorum şu devlet hastanesi ilgilenmiyorsa özele gidiyorsak ssk lı olmanın yararı ne? Eğer herkes ssklı çalışıyorda yararlı bir şeyse bu devlet hastanelerinin yaptıkları ne?

Güncellemeler:
Bu arad beynimin sol tarafında iyi huylu tümör varmış. İlaç tedavine başladık. Özel hastane farkı ama.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• On binlerce cami açmak yerine her il'e ikişer hastane açılsaydı her şey çok farklı olabilirdi.

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gecmis olsun cok uzuldum... ssk anlasmalı olan ozeller bile yinede her turlu kazık muayne ve tetkik ucreti yarı yarıya oluyor o kadar eczaneden ilac alırken doktor parasi 10 kusur lira oluyor ssk anlasması bile olsa her turlu yine kazıgı sokuyorlar dedigin gibi hic bir faydası yok lanet olsun bu devlet hastanelerinede ozellerede

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ALLAH yardımcın olsun kardeş. Tez zamanda iyileşirsin umarım. Sorunun cevabına gelince sen hastane de 350 tl yi yüzde olarak ödedin. Sadece bir mr bile 700-800 tl ye çekiliyor normalde. Yapılan her işlemin yüzde 20 gibi bir miktarını senden tahsil ettiler. Asıl masraflar ise ssk ya fatura edildi. Hastane ordan karşılayacak yani. Devlet hastanelerinin durumu içler acısi maalesef ama hasta çok kapasite bir yere kadar. Çok yol almamız lazım bu konuda ülke olarak çok.

0|2
    0|0
    • Ssk nın ödeyeceği katkı payı 12 tl toplamda bunun bilgisi benle paylaşıldı.

• Bu arada sağolun.

• haklısın kardeşim...

• ssk lı olmadan özel hastaneye git bakalım... ne olıcak 350 tlyle mi kalıcak ?iki katı belkide 3 katı

0|1
    0|0
    • Bir şey diyim Özeller devlet hastanesinden daha kalabalık.

• Sağolun :) teşekkürler ... Şöyle yola gelin :D :D

• bu ulkede evet bu ulkede bana dogru olan bırsey bırtane sey bıle gosteremezsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...