Yaşama amacınız nedir? Kimin için yaşarsınız ne için mücadele edersiniz yaşamla?

bu dünyada yaptığınız iyilikler kötülükler hatalar yanlışlar ne kadar fazla hayatınızda ya da ne kadar az? ağır basan taraf hangisi sizde?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Madem geldik dünyaya otur çalış kimyaya modundayım.

0|0
    0|0
  • İyi biri oldugumu düşünüyorum en azından :D

0|1
    0|0
  • yasama amacim kendimi tanimak gelistirmek ve cevreme yararli olmak,ne icin yasiyorum hm sanirim zamani ve yeri geldiginde biryerlerde birileri icin veya kendim icin figure etmeliyim ondan olabilir.Kendimizce amacimizin disinda (ki bu kendimce amacimdi yazdigim) baskasi veya yaradan tarafindan belirlenen bir amacin daha oldugunu dusunuyorum(tabi bu herzaman bir misyon olmayabilir:D) kisacasi amacimizn olmasi icin amacimizin olmasi gerekmez:D

0|0
    0|0
  • Amel defterimi ben de çok merak ediyorum, hatasız kul olmaz tabi ki fark etmeden yanlış veya kötülük yapmış olabilirim ..

0|0
    0|0
  • Hayat bana dert konusunda çok fazla cömert davrandı.. Hatasız kul olmaz tabi ki ama doğrularım ve iyiliklerim hatarıma göre %98 fazladır.. ALLAH korkusu ve annem için yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • Kendim için yasarım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• terazi bizde değil ki kendimiz ölçelim, buna karar verelim birader, kiloyla don mu alıyoruz :Dd

0|1
    0|0
  • Don satıyorum, çoluk çocuk nasıl geçinecez yoksa :c

0|1
    0|0
  • Yaşama amacımız Allaha kulluk ibadet etmek Allah bizi bu yuzden yaratti

1|1
    0|0
  • İyi insanım. Babam da iyi insandır. Biz öbür tarafı düşünerek iyi insancılık oynamıyoruz. İnsanlar iyi olduğu sürece biz de iyiyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...