Kızların ve erklerin beraber olduğu bir ortamdasınız...

Ortama Güzel Hatunlar Hakim Ve bu Hatunların Dikkatlerini Üzerinizde Toplamak İstiyorsunuz Naparsınız ? Hani Biraz Akıla İhtiyacım var Yardımcı olursanız ne mutlu bana :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çekmeye çalışma. Zaten erkeklerin yanlış yaptığı şey bu. dikkat çekmeye çalışıp bazen saçmalamak.

Seni kabul eden böyle kabul etsin diye bakma. farklı olcaksın. olay burda oluyor. kendini geliştirdikten sonra kendin olman en iyisi. bir ortama girdiğinde mesela 'ooo mehmetim hoş geldin' diye karşılık vermesi senin ezik biri olmadığını, tam tersi sosyal biri olduğunu gösterir. Bana biri böyle diyince ortamdaki herkez bir anlık bana bakıyor. Bazıları bakmaya devam ediyor.

Olay şu: rahatlık+istediğini yapabilme+hafif ukalalık+Dik durma

Bunlarıda açıklıyım-- rahatlık: ortama girdiğinde rahat oturmak sestonundaki rahatlık vs. vs.

İstediğini yapabilme-- bir espri olduğu zaman kızın yanağını sıkabilme. burda kızlara dokunabildiğin, çekinmediğin, özellikle ezik biri olmadığın düşüncesini karşındakine verirsin. ama karizman yoksa.*git burdan gittttt :) gibi içinden sana saydırabilir.

hafif ukalalık-- kız çok tatlısın dediğinde 'birinizde yaratıcı olun be kardeşim' diyip hafif gülümsemek. bu (+) değerdir. neden? bana çok kız böyle ilgi gösteriyor düşüncesini verir.

dik durma-- + değerdir. kimse umuzu düşük. yere bakan birini ilgi çekici hissetmez.

hiçbir kıza yazmaya çalışma. konuş sohbet et ama yazmak yok.

tavsiye. kızlarla ilgili bütün düşüncelerini unut. kızlar özgüvenli başka kızlarla konuşan (yazmayan) ağzı iyi laf yapan. kızı az umursayan kişilere daha çok ilgi gösteriyorlar. çünkü burdaki olay kız adamı tavlamaya çalışıyor.

umarım yardımcı olmuşumdur. kendin ol olayına gelince. valla bir bok yok. ne yapacağını bilmeyen insan kendin olsa ne olur olmasa ne olur. :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür Ediyorum Sana Verdim Şukunu Kardeşim :)

• ayıpsın panpa :)) sorun varsa hertürlü çözeriz. olmadı çalışırız. oda olmadı giderim burdan çantamı alıpta ne durcam. :P

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence dans etmek kadar etkiliyici bir şey yok.Yakında bir yere gittim ve erkeklerin bir çoğu break dance yapıyorlardı ve hatta içlerinden biri kafasında döndü ve diyebilirimki tüm gözler onun üzerindeydi.Dans et :)

0|1
    0|0
  • kendimi sevdirmeye bakarim. enerjim yuksek olur, mutlu olurum, mutlu ederim. espiri yaparim, guldururum filan.

0|1
    0|0
  • Valla sana bırsey dıyyımmı? O tarz ortamlarda sadece kendı arkadaslarıyla takılan hıcbır kızı muhatap almayan erkekler cok dıkkar cekıcı oluor:)

0|1
    0|0
  • Kendini başka bir karaktere büründürmene gerek yok bence seni kabul eden böyle kabul etmeli :)

0|1
    0|0
  • "Benim lamborghini gece bizim clubın oralar da kalmış aldırayım bir ara" de sonra küstah bir gülümseme at etrafa.

0|1
    0|2
    • Zengin Züppesi Desinler Sonra :D

• Demekki Gizemli olmak gerekiyor ? ya da biraz da olsa yakısıklı olmak mı

• Tabi gizemli hafif karizmatik

• en iyi yöntem bakışmaktır

0|1
    0|0
  • Gangam styl ya da fatih urek dansiiiii :pppp

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ortama bağlı ama genelde herkesle muhabbet edip kimseye yakınlaşmam.

sonra sessizce bir köşede beklerim. buna leopar taktiği deniyor :D

leopar avının peşinden koşmaz pusuda bekler ve eğer av istediği yere gelirse kaçırmaz skdjgfds

0|1
    1|1
  • hiç biriyle ilgilenme ve fazla gülme kull ol uzak noktalara dal sohbetle ilgilenme :) birinin ilgisini mutlak çekersin

0|1
    0|0
  • Hatunların dikkatini çekmek adına birşey yapmayarak, dikkatleri üstüme toplayacağımdan eminim. ^_^

www.kaliteliyalancı.com

0|1
    0|0
  • bence sessiz esrarengiz olmak en iyisi kız ya da erkek fark etmez gizem içern hersey ilgimizi cekmiştir

qeceqezen

0|1
    0|0
  • Çal dj Gentalman Sonra Bi Psy dansı tamam Bütün Kızların İlgisini Salak Olarak Çekersin:)

0|1
    0|0
  • Akıl akıl gel peşime takıl.

0|2
    0|0
  • aga alkol alırım sonrasını alkole bırakırım 1 bira şarhoş etmez ama cesaret verir

0|1
    0|0
  • :p dikkatimi çekenden baska birisini gözüm görmezdi benim.

0|1
    0|0
  • güzel etkıleyici sesin varsa patlat gitsin bir şarkı

0|1
    0|0
  • Dans ediceksin. dans edersen +1 öndde başlarsın ;) KURAL BU.

recep ivedik bile dans ederek dikkatini üstüne çekiyor misal burdan feyz al :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...