Fenerli ve Bjkli kız hangisi güzel sizce?

Biri Fenerle uğraşıyor biri aşkını belli ediyor sizce hangisi güzel.

• Fenerbahçe
    56% (15)53% (25)54% (40)Oy Ver
  • Bjk.
    30% (8)34% (16)32% (24)Oy Ver
  • Bjkliyim ama Fenerbahçe tabiki.
    4% (1)9% (4)7% (5)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    10% (3)4% (2)7% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçeliyim beşiktaşa anti değilim saygı duyduğum bir takımdır ama ne iğrenç bir video lan bu?

0|0
    0|0
  • Besiktaslı tabiki de

0|0
    0|0
  • BU iki video ise kriter fenerbahçeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• https://www.youtube.com/watch?v=CsgzFHpnAwk

Bunlar uzaydan mı geliyor? Tüm stad Fbli kadın dolu küfür ediyor

0|3
    0|0
  • Beşiktaş 'ın kızı bile delikanlı

1|1
    0|0
    • Şampiyon olamayacaklar ya nereden laf sokacağını şaşırdı delirdi dicem ama zaten öyle :)

• Olsun delirsin ergen :) Bir de neler anlatıyor duysan gülmekten gülersin :D Güya bu 4 sene hakemlik yapmış ama diyor ki Kırmızı kart büyük bir hakem hatası değildir diyor :D Sonra dedim tamam o zaman Braga maçını hakem yüzünden kaybetmediniz dedi ama penaltı verdi dedi ama dedim penaltıdan gol yediğiniz andaki skorda turu atlıyordunuz dedim fatal eror verdi ııı falan saçmalıyor daha bunu bile bilmiyor sorsan süper bir Fbli :D

• @cdrfgbhnjm Zenne diyorsun ya bana bak birazcık erkeksen gel Beşiktaşa bak kimmiş zenne ben sana göstericem bana klavye delikanlılığı yapma birazcık erkeksen lafının arkasında dur

• İkisi arasında A dedim diğeri itici geldi.

0|0
    0|0
  • kadınlar futbola karışmamalı karışacaksada işin estetik boyutunda kalmalı illa içinde olacağız diyorlarsa... sporun cinsiyeti yoktur kabul ama futbol erkek işidir hep derim ellerinin hamurlarıyla erkek işlerine karışmasınlar :D

0|0
    0|0
  • Hayatımın en kötü 1 dakikasını ve sesini dinledim Bjkli kız bildiğin erkek meyhanede ne işi var kızın

0|0
    0|0
  • Yukarıda ki kız fenerli değil kendini kandırma

ayrıca alt da ki kartaliçemiz gerçekleri söylemiş : D

0|1
    0|0
  • beşiktaşlı kız nekadar çiirkeff laan

0|0
    0|0
  • ikiside kötü

0|0
    0|0
  • fenerli kız iyimiş

0|0
    0|0
    • noluyor lan

• @CBellow beyler sakin olun ya neyi paylaşamıyonuz anlamadım ki :D

• Ya bu sürekli hesap açan troll bir Fbli sezon başından beri abartısız her gün 5 tane hesap açıyor. Beşiktaşa sayıyor sövüyor biz de buna cevap verip engelliyoruz buna deliriyor. Adam olmadığı buradan belli hesap açar 1 saat durmaz kapatır lafının sözünün arkasında duramayan bir ergen. Bende ona takılmayı deli etmeyi seviyorum.1 hafta önce Fb kesin şampiyon oldu Gs Beşiktaşı kesin yenecek dedi çok pis şişti o yüzden karın ağrısı var yani. Neyse senle ilgisi yok mevzunun gelip yazmış işte delidir ne yapsa yeridir :)

• Tek söyleyebileceğim forma kızları çok seksi yapıyor. Haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • yarramı ye fener

1|0
    0|0
Yükleniyor...