Bu ilişkiden iyi bir sonuç çıkar mı sizce?

eski sevgiliniz sizi facebook dan ekliyor, daha sonra numaranızı istiyor ama siz direkt onu arıyorsunuz..konuşuyorsunuz aranızı düzeltiyorsunuz fakat o hiç aramıyor sizi sizde 2 kere aradıktan sonra vazgeçiyorsunuz..bu ilişkiden iyi bir sonuç çıkar mı sizce?

• Evet
    33% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Hayır
    67% (6)100% (5)79% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne sabırsızsın bekleseydin ya biraz o arardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o sadece seninle yeniden arkadaş olmak için eklemiş ve telefon numaranı almış ama sen yanlış anlamışsın ve buda onu anladığı için biraz senden uzak durmaya karar vermiş

0|0
    0|0
    • ama beni sevdiğini söyledi ve benden de karşılık bekledi buna ne diyeceksin peki?

• ben aramalımıyım sence

• bence arama erkeği sıkarsın

• Aradığını bulamayıp geri döndüğünü. Geri döndüğünde sen onu hemen aradığın için kaba etlerinin şiştiğini ve seni beğenmediğini anlıyorum.

0|0
    0|0
  • garip durum. garip bir erkek arkadaşın varmış. bence yoluna devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • VAKİT GEÇİRMEK İSTİYOR SADECE. KENDİNİ DÜŞÜRME .

0|0
    0|0
  • cacık olmaz salla:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seni yedeğe almaya çalışıyor olabilir duygularından faydalanmaya çalışıyor olabilir ya da seni süründürmek istiyor olabilir intikam amaçlı... ihtimallerr ihtimallerr...

0|0
    0|0
  • Iliski zaten bir kere yurumemis, ikinci seferde de yurumemesine sasirmamak gerek. Cocuk ayip etmis ama zaten ikinciyi denemeniz hata, daha fazla uzerine gitmeye gerek yok, birakin da en azindan aranizda saygi kalsin :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • Bi cacık olmaz o ilişkiden

0|0
    0|0
  • Baktım, geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmaz zor yani. Belirsizlik .