Eskisi Gibi Yemeyi Özledim?

Merhaba Arkadaşlar

Ben kilo verme amacı ile spor salonuna başlamıştım ve yaklaşık 2 yıldır abur cubur yemiyorum.
Eskiden ne bulsam ve ne zaman bulsam yiyen biriydim.

İşin garibi bütün bunlara rağmen ne göbeğim düz oldu ne de adam akıllı vücut geliştirebildim. Artık spor salonuna sadece emeğime yazık olmasın diye gidiyorum

Spora gitmek benim için stress atma değil stress kazanma aracı oldu. Salona giderken başlamadan ne zaman çıksam, bitiriyim kurtulayım diye gidiyorum.

Ben sporu bırakmadan, beslenmeden vazgeçsem kilomu koruyabilir miyim? Beslenmeden vazgeçmek derken eskisi gibi rastgele yemekten bahsediyorum. Ancak günde harcadığım 2500 ise (örnek olsun diye salladım) 2200-2300 falan almayı düşünüyorum. Bu yağlanmamı en engeller mi?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Cunku kendini degismek icin zorlamiyorsun. basaramiyorsun cunku pes ediyorsun. bu kolay bir yol degil. hayatta hepimiz duseriz. asil soru su. kim hayata yeniden geri doner.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ve 3 pragrafta olayı çok güzel ve yerinde özetlemişsin çok kişi var bu durumda var ya...
    kalori hesabı ve mücadelesi çok zor bunu düşünerek hareket etmek kalori hesabı yakmak kazanamayacağın bir savaşa girmek gibi bence ve zihni çok yorar, bence yapman gereken hareketi hayatına katmak, gidiceğin yere bir duruka önce inip yürümek metroda yürüyen yerine normal merdiven kullanmak bile az da olsa fark yaratan şeyler, onun dışında yemeyi özlediğin şeyler var bu çok belli arada yiyebilirsin ama prensipli biri olman gerekir bu yola baş koyduysan ve ısrarcı ve zorunluluktan yapmak yerine sporu hayatının içine keyfi olarak katmaya çalışmalısın.. ve herkesin ne dediğini salla kendini iyi hissettiğin sporu yap ve bıkmadan yap...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 yıldır düzenli spora gidiyor ve bir gelişim gösteremiyorsan ya sporun hakkını veremiyorsundur ya da yemek düzeninde sıkıntı vardır (Sadece abur cubur yememekle olmaz )

0|0
    0|0
  • arkadaş yiyin yahu şu dünyaya kaç kere geleceksiniz sporu abartıyorsunuz hayattaki en güzel şeylerden biri yemek abartmayın yahu yiyin bee sinirlendirmeyin adamı :)

0|0
    0|0
  • ye gitsin

0|0
    0|0
  • vay beee

0|0
    0|0
  • 2 yılda kilo kaybı olmadı mı hiç, sadece mesele göbeğin düz olması mı?

Üzücü bir durum; sanıyorum doyet olarak istikrarlı olmadınız ve sporda çok canınızı yakmaktan kaçtınız. Yoksa bu sürede epey yol gidilebilirdi sanırım.

0|0
    0|0
  • nasıl laf laa bu eskisi gibi yemeyi özledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...