Evde spor yaparak baklava çikma imkani varmi?

Ne yaparsam yapayim çikmiyor abi. 8 aydir çalişiyorum baklava çikmiyo. Tamam madem baklava çikmiyor bir şekile girsin. Ayva gobek olarak kaldim.
Karnim ayni bu fotodaki gibi;
Evde spor yaparak baklava çikma imkani varmi?
Bense boyle istiyorum;

Ama olmuyor. Yediklerime falan dikkat etsem de karnima sporlarlarla egzersizlerle Eziyet cektirswm de olmuyor şekile girmiyor. Ne yapicam? Deneyip sadece evde sekile sokanlar varmii?

0|2
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşındayım 1.82 65 kilom var yaklaşık 4 buçuk aydır spora gittim vücudum spor yapmadan önce gayet fitdi birazda senin anotomine bağlı 2-3 ay içerisinde çıktı düzenli yaparsan olacağnı düşünüyorum ben hiç aksatmadım ama bu yağ oranı %10'un altında olsun sürekli cardio çalış yoksa six pack olmuştur ama gözükmez. ben zaten zayıf biriydim yağ oranımda %9.

1|0
    0|0
    • Kızın yağ oranı şu an zaten %10 fotoya tersmi bakıyon sen

• Yağ oranim var mı bile bilmiyorum😁 yagli seylee yiyemiyorum midem kaldirmiyor zehirleniyorum makarnayi bile yagsiz yerim dusun

• Yağ yemenle alakalı bir durum değil vücut ölçüleri ölç ve hesapla google'a yağ oranı hesapla yaz.

En İyi Kız Görüşü

• evet benim karnimda boyle gosterdigin gibi oldu bak kesinlikle sana youtube da vicky justiz in slim waist miydi neydi o videosunu tavsiye ederim bayaa bayaa bayaaa ise yariyor haftada 3 kez yap 1 gun ya da 2 gun arayla yemene icmenede dikkat et 1 ayda alirsin sonucu ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Tatlım üzerindeki yağ tabakası ve su gitmeden abs çıkması imkansız sertlik olur ama görünmez kardiyo ve diyet yapman lazım

1|0
    0|0
  • BiçimSiz ergen vücudu

Imkansiz

1|0
    0|0
  • tavsiyem havuza yazıl. o hayal ettiğin fizikteki kadın hem bacak hem kol hem de sırt kasları içinde çalıştı. sadece karın çalışarak hoş bir karna sahip olamazsın kaslarımızın bir çoğu birbiriyle bağlantılı olduğu için en iyi verimi hepsini çalışarak elde edersin

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi hamur açmayı öğren baklavayı öyle yap.

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey imkansız değildir. Öncelikle yemene içmene dikkat et. Akşamları düzenli olarak spor yap ip atla kesin sonra karın egzersizleri yap spor yap ve sakın vazgeçme yapmaya devam hergün yapmaya çalış. Yorulana kadar yap bu hafta 5 mekik çek haftaya 6 sonra 7 sonra 8 arttırarak devam et ama pes etme yor kendini bir süre sonra alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • Diyet yapacaksın öncelikle, sonrasında her gün belirli programına uyarak tüm kasları çalıştıracaksın, koşu ve bisiklet yapacaksın, karın bölgesini de az dinlenerek ve çok tekrarlı şekilde çalıştıracaksın. Spor salonuna gidersen daha düzgün çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • çıkar tabi nasıl yaptığın önemli hep 5 tane çek 5 yıl çek etki etmez kası yoracaksın beslenme de önemli tabi

0|0
    0|0
  • var evet

0|0
    0|0
  • Cikar

0|0
    0|0
  • Öyle daha iyi

0|0
    0|0
  • İşte o gobekte yağ oluştumu gitmesi çok zor sabir ve çalişma
    Sana tavsiyem hafif tempoda koşu ya da
    Hizli bir şekilde yuruyuş

0|0
    0|0
  • 10 gün yapıpta olmuyor demeyin yahu. Çalış bakalım 6 ay oluyor mu olmuyor mu

0|0
    0|0
  • Çok normal mayk ağırlıkla çalış birde bak bakalım 1 ayda nasıl çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Spor salonu şart değil..

0|0
    0|0
  • olmuş

0|0
    0|0
  • Çıkarırsın güzel programlar var düzenli uygularsan 😊

0|0
    0|0
  • Böyleyse karnın kalsın çok iyi dostum

0|0
    0|0
  • bırak baklavayı oklava bıle cıkar :PPP

0|0
    0|0
  • diyet yapmadan karın kasların görünür olmaz. Yatmadan 3 saat önce yemek yemeyi kesmelisin. birde şekeri hayatından çıkarmalısın. bu şekilde hayal ettiğin karına sahip olabilirsin canım

0|0
    0|0
  • Mekikle şınava önem ver. ev baklavası da bazen lezzetli olur hareketleri iyi uygulaman gerek.

0|0
    0|0
  • olur bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Yağ oranın kaç?

0|0
    0|0
  • tamam spor yapıyosun ama yediklerin?

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin balık etli olur ama levrek çupra alabalık eti felan olsun balina etinden değil :-)

0|0
    0|0
  • Daha çok beklersin ☺️

0|0
    0|0
  • profosyonel calisman gerek

0|0
    0|0
  • ne yiyorsun öesela? çok sağlam diyet lazım ona

0|0
    0|0
  • İmkansız kardiyo yapman gerek

0|0
    0|0
  • senden fizikli kız olmaz

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Dogru yaparsan evet

0|0
    0|0
  • Canım senin önünde daha çook yol var ilk 6 ay beginner yani başlangıç seviyesi. 6 ay geçtikten sonra intermediate seviyesinde oluyorsun. Ayrıca kardiyo yapmadığın sürece six pack'ım ortaya çıkmayacaktır ve şekle girmek istiyorsan ağırlık çalış.

0|0
    0|0
  • oryantal oynayarak yaparsın benımkıde kaslı :D

0|0
    0|0
  • Doğru çalışmıyorsun demek ki iyice araştır öyle yap

0|0
    0|0
  • arkadaş 7 ayda yaptı kasları valla spor salonunda keşke sende salona gitseydin

0|0
    0|0
  • Bilmem olabilir

0|0
    0|0
  • Önce beli incelt o ne öyle kalas gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...