Bu erkek çantaları sizce nasıl ??

Arkadaşlar link örnektir yani orda model falan tip önemli değil sadece bu tarz boyundan takılan erkek çantaları sizce nsl çünkü ben cepte cep telefonu cüzdan gibi şeyler taşımaktan hoşlanmıyorum böyle bir çanta almak istiyorum hem başka şeylrde oluyor cebe sığmıyor kızlar tabi bu işi düşünemeyebilir onalrın hep çantaları olduğu için çok rahat ama biz yazın çok zorluk çekiyoruz hadi kışın motlar var ama yazın neremize koycaz ? oyüzden böle çanta düşnüyorum sizce nsl ama değdim gibi renge ve modele takılmayn sadece tarz olrak soruyorum

Güncellemeler:

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok beğendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• olabılır bence ama bu fazla buyuk soyle kucuk cantalar oluyor erkekler cuzdanını telefonunu falan koyuyor mınnak onlardanda alabılırsın

0|0
    0|0
  • Bu ara erkeklerde hep bunlardan var zaten bunun rengi de guzel ben olsam herhangi bir arkadasima tavsiye ederdim bunu.

0|1
    0|0
  • Bence çok güzeller güzeller, rahat ededrsin ama küçücük olanlardan sakın alma çok mide bulandırıcılar bence.

0|0
    0|0
  • beğendim ben

0|0
    0|0
  • iyiymiş.

iyimiş.

0|0
    0|0
  • tarzı hoş..

0|0
    0|0
  • Cok tarz begendim :)

0|0
    0|0
  • Güzel şimdiden hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Boyut olarak daha küçük olabilir.

0|0
    0|0
    • ewt banda büyük geldi haklsnı sanırım

• siyah alacaksan olabilir aslında

0|0
    0|0
    • cırtlar renkler değil bak ama... mavi falan olmazmı koyu ?

• lacivertte olabilir kesinlikle açık renk alma

• yok sevmiyorum zaten yaaa... çantada hiç açık renk güzel durmuyorki kızlarda bile bence en güzeli koyu tonlar ya da siyah

• evet güzel

0|0
    0|0
  • güzeller hepsi süper

0|0
    0|0
  • Breh erkekte canta takarmıymış

0|0
    0|0
    • al işte başladık ne zaman böle bir yorum gelcek diye bekliyordum... sizin canınz vartda bizim yokmu afedesin cüzdanımı ve telefonumu nereye koyayım cepsiz pantolon giydim ogün diyelim ?

• erkek değilmiyim ben ama sonra iyi bakmaycaksınız yine nabrsan yap diyorsun

• Ya estafurullah ben sadece yakıstırmıorum o anlamda soledım.

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkeği hantal gösterdiği kanaatindeyim

0|0
    0|0
    • al işte başladık ne zaman böle bir yorum gelcek diye bekliyordum... sizin canınz vartda bizim yokmu afedesin cüzdanımı ve telefonumu nereye koyayım cepsiz pantolon giydim ogün diyelim ?

• Haklısın doğrudur katılıyorumda.. Bu oldukça büyük bence

Yükleniyor...