Nedir bu şimdi? okuyun lütfen uzun ama :(

1.Elimi tuttu , tuttum, öpmek istedi henüz aramızda sağlam bişi yok dedim geri çekildim.

2.Daha sonra Soğuk davrandım Sıfatsız bir ilişkiden dolayı, neden soğuksun diye sordu, problemlerim var sana yönelemiyorum,yöneldiğimde de senle ilgili soru işaretlerim beni geri itiyor. tatilden döndüğünde, bana benden beklentsi hususunda net olmasını isteyerek geri çekildim.

3.Oda net olduğunu savundu ama soğukluk oluştu geri çekilmemden dolayı

4.soğuk davranınca soğuk davrandım, soğuk davrandım diye soğuk davrandı

5.Randevulaştık ektim yorgunum diye,Randevulaştık oda beni, hasta oldu ekti.

6.sonunda konuştuk. Çok aşırı sosyal olmamı ürküttüğünü, bir ilşki olacaksa her şeyimi bilmesi gerektiğini ama hayatımın fazla kalabalık olduğunu,ve üstüne önemsenmediğini hissettiği için ister istemez geri gittiğini söyledi.

7.Gerçek bir ilişkide tavizlerde bulunabileceğimi söyledim. Önemsediğimi belirttim.

8.1hafta yüz yüze görüşmememize rağmen bu konuşmadan sonra arkadaşlarıyla görüşmeye gitti.

9.Ne işin var sırasımı arkadaşlarının benim yanıma gel ,iptal et planını dedim. Arkadaşlarım öncelik dedi sertçe tersledi gardını aldı.Hem grçek bir ilişkimiz bile yok bizim henüz bunu bekleyemezsin dedi

10. Arkadaşlarını ek dememin sebebi bana karşı heyecanlıydın ve hep engel girdi; hsteri olarak heyecanın yarattığı öncelik olmalı konum olarak değil dedim.Kırıcı olduğunu söyledim. Ayrıca bak bu yüzden geri çekildim senden; rahat bir ilişkinin kapısı bunlar; bir şeyler yaşamak ama sıfatlandırmamak istiyor gibisin; ilişkin olmayan bir kızın elini tutuyorsun öpmeyi talep ediyorsun adabıyla bir teklifte bile bulunmadan, ama şimdi tutmuş gerçek ilişkimiz yok diyorsun.bir şeyler yaşasaydık ne olucaktı bunun adı dedim. Rahat bir ilişki istediğin konusunda soru işareti yarattın bende dün bana gelişindeki samimiyeti görene kadar dedim

11. O zaman sevgili olurduk dedi.Senin bana bişiler beslediğini bilirdim ama o gün bilmiyordum beni redetmiştin,geri itmen,ardından soğuk tavırlarının desteği; bende o heyecanda zedelenmelere yol açtı tkrar toparlanması zaman istiyor dedi.

12. Düşünmek istedi, bugün buluşmadık ,yarında buluşmucaz,düşünmeye birşeyleri inşa etmeye ihtiyacım var senle ilgili dedi.

13. Konuşuyoruz hep düşünmekle değil yaşanarak inşa edilir bir şeyler ; bunun için yarın yanıma gelmelisin dedim. Haklısın tamam dedi.

Bunları arkadaşlarının yanına giderken arabayı trafikte kenara çekmiş şekilde 1 saat boyunca tartıştık ve arkadaşları sürekli telefon açıyordu nerede kaldın diye.

Gittiği yolu isteğini ve nasıl davranmam gerektiğini saptayamıyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişki için bu kadar sorgulama yapman ve prensiplerinin olması çok güzel. Birçok erkek bu dediğin şeylerle uğraşmak istemem. Düz mantık hedefine gider. Burada arkadaşım hedefi ne onu belirlemek gerek. Tabii onunda kendine has bir yaşam tarzı ve düşünce yapısı var. O da kendine göre hareket ediyor. Anladığım kadarıyla arkadaş biraz kaba taslak yaklaşıyor olaya. Kendisine ilerisi için acil kaçış kapısı bırakmak istiyor. Ama şunu da iyi anladım, bu arkadaş seni anlamıyor. Frekanslarınız tutmuyor senin verdiğin sinyalleri onun alıcıları çekmiyor. Onun antenler başka yöne bakıyor galiba.

Yine de şunu ön planda tutman gerekiyor ki bu çocuğu canlı kanlı gören ve gözlemleyen biz değiliz. Bizim yazılarımız sadece basit yorumlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Birşeyleri inşa etmeninin gerekliliği ne kadar şart? Birşeyler inşa edecek kadar sebepler var mi ortada?

0|0
    0|0
    • Birlikte olmak istemesi.

• Banada öyle geldi. Ama fiziksel bir şeyi duygusal güvence olmadan yaşayamayacağımı gayet net anladı.O sebeple benimle hala bu birlikteliği arabayı kenara çekip,o çok değerli arkadaşlarını bekletip 1 saat tartışması, bu ilişkiyi onunda ciddiyete dönüştürmeye hazırlandığı göstermeli mi diye düşünüyorum.ve benden bir şeyleri kendi içinde netliğe kavuşturmak için zaman istedi.

• Olmayacak dua'ya amin demeye çalışıyorsun bence. Hakkında hayırlısı.

• Bir aptalık ettim hepsini okudum. Birbirini tekrarlayan cümleler gibi olmuş enazından aynı anlama gelen farklı kelimelerden oluşmuş cümleler.

Rahat bırak .İstediğini yapsın.Zorlama ilşkiler sağlam olmuyor.

1|0
    0|0
    • Rahat bırakayım... hım... tamam...

• rol yapmayı bırakıp sevişin.ölümsüz değilsiniz.neden oyunlar oynarsınız ki.

3|0
    0|0
    • Sevişmek için gerçek bir ilişki lazım. Yarın öbür gün ayrılacağım adamla sevişmek istemiyorum

• ayrılacağını göze alarak birleşiyosan yapma.öleceğini bilerek yaşıyorsun.

• ask boyle yok o cekıldı ben cekıldım oyunlarıyla oynanmaz. buyuyun bıraz

1|0
    0|0
  • elini tutabiliyorsan, öpmesinide biliceksin. O güveni vericeksin .. Güvenmiyorsan neden birliktesin ki?

0|0
    0|0
  • 14. ne istediğini bilmiyor yol ver gitsin:D

0|0
    0|0
  • bence sevişin olsun bitsin :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Araya soğukluk girmiş. Sen istiyorsun ki, o , her tavrına karşı hep senin üstüne düşsün.

Fakat görünen karşında ki erkek o tarz biri değil. Ve sen üsteledikçe o duvarlarını çekecek..

Klasik bir ilişki bekleme hani kız kaçar erkek kovalar. Bu tarz bir erkeğe yapacağın her baskı sana üzüntü olarak geri dönecektir.

0|0
    0|0
    • O halde soğukluğu ilgiye mi döndermeliyim? Gerçi bunu dün gece de denedim ama bugün arkadaşlarının değil benim yanıma gelmesini sağlayamamışım yine de.

• Karar senin hayırlısı olsun.. Çok üstüne düşme hatta hiç üstüne düşme

• Bugün buluşucaz. Politik konuşmalar ağırlıklı oldu. Benim ilişkiden ne beklediğimi biliyorsun. Bu ilişki olucaksa bu ciddiyeti yaşamalısın ve beni inandırmalısın deyip kesicem artık. Sonrasını spontene yaşama niyetindeyim arkadaş canlısı ama el ele diz dize; daha fazlası olmadan.

• boşuna düşünyorsun beynini fazla yorma başka birini bul. erkek o klasik sallamayan amaçsız isteksiz tavırlar. ayrıca bu görev senin mi ? sen mi saptayacaksın gidişatı. bırak git ya sanki şirrket ant. yapıyyorsunda stratejik plan hedef saptaması yapıyoruz. o ne istediğini bilmezken sen bide onun yerine ne istediğini mi bulacaksın. başka işin gücün yok mu ? kısa ve net boşa kürek çekiyorsun.

0|0
    0|0
  • uzun ama hepsni okdum ya akışına bırak bellıkı hoşlnysn sen bu oğlandan nie bu eziyet ?

0|0
    0|0
    • Güven sorunu. Ama ben onu irdeliyorum...nedir istediği

• ya yak gemileri git ona herşeyi böle sorgularsan bı bakarsn ellern olmus tespitlndi kantlandı mrk etme

• Arkadaşın ve senin aranda mu geciyor

üzgünüm hepsini okuyamadım

0|0
    0|0
    • birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. İşte geri çekilmelerle dolu bir ilişki :(

Yükleniyor...