Pole Dance (direk dansi) hakkinda bilgisi olan?

Ulkemizde pek hos karsilanmasada inanilmaz faydali bir spor dali oldugunu ogrendim. Sıkılastırıp, inceltiyormus. Baslamak istiyorum ama nasil bir yol izlemeliyim bilmiyorum. Bilgisi olan paylasabilir mi?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• dansın bır türü buyuk sehırlerde bunların kursları ya da buyuk spor komplexlerı ıcınde var. ülkemızde hoş karşılanmaması durumu cehaletten. avrupada hobı spor amaclı yapıyorlar ama çok kolay oldugunu dusunmuyorum yanı tamamen güce dayanıyor sağlam kaz yapabılırsın:) gelşmelerden haberdar edersın bızı. bulursan katıl bence mılletı takma keyfıne bak

1|0
    0|0
    • Supersin tesekkur ederim 🙏

• dansçı arkadaşlarım var yerlı ve yabancı hatta bunu yapanalrda var unutmazsam sorarım. bırde evın musaıtse bunun mekanızması satılıyor bılıyorum kendınde bence ypaılbırsın sonucta çok yer tutacak bır mekanızması yok

Erkekler Ne Diyor 12

• Önce sağlam bir direk al

0|1
    0|0
  • Ulkemizde hos karsilanmiyor sen diyirsun onun icin bilmiyoruz bilgimiz uok😊😊

0|0
    0|0
  • Bilmediğin bişeyi yapma

0|0
    0|0
    • Bilgi sahibi olduktan sonra basliycam zaten. Ozaman hic bisey yapmayalim bilmiyoruz diye. Cok sacma

• Youtube de var oradan bak

0|0
    0|0
    • Oralarada bakiyorum. Burada yapan varsa onlardanda fikir almak istedim.

• Spor salonuna gitsene. hoca program versin sana.

• Ben marmaristeyim burada pole dersleri veren yok sanirim İstanbul ve izmirde varmis sadece

• önce bir direk edinmen lazım.
    ben de oraya kadar biliyom

0|0
    0|0
  • Eve bir direk alarak başlayabilirsin 😄

0|0
    0|0
  • striptiz mi bu ya ilk defa duydum bu ismi

0|0
    0|0
  • Bu spor degil/ Sadece striptiz maksatli bir sey/ Ve cok hos degil

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...