2016-2017 yılında Galatasaray teknik direktörü kim olmalı?

Yeni sezonda Galatasaray'ı kim çalıştırmalı? Diğer seçeneği için aklınızda olan şıklarda olmayan bir teknik direktör yazabilirsiniz?

• Jan Olde Riekerink
    12% (3)15% (12)14% (15)Oy Ver
  • Lucien Favre
    0% (0)5% (4)4% (4)Oy Ver
  • Abdullah Avcı
    4% (1)7% (6)7% (7)Oy Ver
  • Rudi Garcia
    8% (2)6% (5)7% (7)Oy Ver
  • George Hagi
    8% (2)9% (7)9% (9)Oy Ver
  • Fatih Terim
    54% (13)43% (35)46% (48)Oy Ver
  • Diğer
    14% (3)15% (12)13% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şu ana kadar taraftardan fatih terime yoğun istek var, yönetimin gündeminde direk olmamasına rağmen lucescu diyenler var. Abdullah Avcı'nın fazla ilgi görmemesi şaşırtıcı. Galatasaray yönetimi favreden sonra nice'in teknik direktörü ve şili milli takımı antrenörüyle görüşüyor. Çalışmalar fransada yoğunlaştı
Arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler. Bakalım sonuç ne olacak galatasaray yönetimi kimi ikna edecek gerçekten merak ediyorum çünkü kötü seçimde çöküntü olacaktır hem takım hem yönetim için

0|0
6|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 24

• Çare Yılmaz Vural

0|1
    0|0
  • fatih terim olmasında 10 yaşında çocuğa bile razıyım ben gelmesi gereken kişi ersun yanal dır transfer yapılmadan afrika ve güney amerikadan en büyüğü 22 yaşında olan nokta transferlerle 2-3 yıl içinde ekonomik düzlüğe çıkılması lazım terim gelirse iflası şimdiden kutlasın rakipler o adamın verdiği zararı kimse vermedi gs ye

0|1
    0|0
    • Bir de hagi verdi

• @ForHonour onu teknik direktör yapan hagi o olmasaydı daha ilk sezonunda kovulacaktı ayrıca bilmiyomusunki bu adam tek yetkili olarak geliyo her seferinde büyün harcamaları yaptırıyo aldığı paraya baldan yaptığı işle uzak alakasız

• Asıl Hagi'yi yeniden parlatan Fatih Terim'dir. Hagi Fatih Terim'in sadece 4 senesinde var. Geriye kalan seneler? Tek yetkili olarak gelmesi her istediğinin yapılması manasına gelmez. İşine karıştırmaz eyvallah ama kulübün sınırlarını aşamaz. Şimdi yeniden başa geçse tek yetkili diye 50 milyon harcatırlar mı?

• Mourinho gelse yine boş

0|1
    0|0
  • #MirceaLUCESCU bence :-)

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki Türkiye EURO 2016'da başarısız olucak. Yani takımımız iyi değil ve grubumuzda zor. Umarım ki kazanırız kupayı lakin şanslı değiliz. Türkiye başarısız olunca fatih terim ile anlaşacak galatasaray.

0|1
    0|0
  • Ranieri olmalı

0|1
    0|0
  • Önce dursun özbek gitmeli

0|1
    0|0
  • sabri.. boyle takima boyle teknik adam lazim.

0|1
    0|0
  • Fatih olsun isterim ama gelmicek gelirse eğer başkan olarak gelir artık..

Lucescu olabilir birkaç yıl tölerans tanınıpta getirilebilir.

0|0
    0|0
    • fatih terim'in galatasaray a başkan olması imkansız

• Yönetimdekiler birkaç seneye ölürler umarım yaşlılıktan.

• genç liseliler daha hırçın kafayı batı avrupaya takmışlar fransa isviçre civarında takılıyolar ben onların yerinde olsam abdullah avcıyı getirim sivasdan aatıf'ı al başakşehirden visca yı alırım alt yapıdan genç bir stoper çıkarırım bir sert ön libero bulur 2 de ucuz forvet alır yoluma bakarım

• Fatİh Terim kulübünüzü gereksiz transferlerle borca soktu hala onu mu istiyorsunuz?

Ucuza başarıya aç hoca getirilmeli. İbrahim Üzülmez gibi.

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural Gerçekten Troll bir cevap değil bence bu adam olursa işi götürür

0|1
    0|0
  • öncelikle iyi br td gelmesi için adam gibi bir yönetim olmalı bu ne olduğu belirsiz yönetime yılmaz vural bile zor gelir

0|0
    0|0
  • Zamanında beşiktaşa gülenleri gs nin borcu 2 katı fazla dedigimde gülmüşlerdi gs yönetimi ful degişmeli teknik adama fatih terimy ada yabancı olmazz para gerektiren şey bunlar alırsın makul bir türk hoca olay bitti

0|0
    0|0
  • imparatorun olduğu yerde başka seçenek sunmak ne hadsizlik...
    çok ayıp çokk:))

0|1
    0|0
  • lucesku zenite gitti
    fatih terim milli takımda
    bize nalet abdullah avcı gelcek galiba. seneye de ortalardayız

0|0
    0|0
  • sizin ayığınız riekerinktir :))

0|0
    0|0
  • fatih terim

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a en iyi ya Fatih Terim ya da Lucescu'dur. Onlar da olmazsa Abdullah Avcı.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim ancak şuanki yönetim giderse. . .

0|0
    0|0
  • Lucescu olmali

0|0
    0|0
    • Teknik ekip maaşları yüksek deniyor ama illaki gündemde olacaktır

• Teknik ekibin maaşları yüksekmiş yoksa dar kadroyla işler yapar

• 4 ay sonra bedava alabilecekleri adama 2.5 milyon avro veriyolarsa umuta sabriye vereceklerine lucescuya versinler tarigi falan daniel alves yapar o adam :)

• Abdullah avcıyla anlaştılar Mustafa Denizli'den bir farkı yok ama neyse

0|0
    0|0
  • fatih terim.

0|2
    0|0
  • Lucien Favre isterim ama yabancı olduğu için biraz tedirginim. O yüzden Fatih Terim derim. Ayrıca bazı 3 yıldızlılar yorum yapıyorlar. Önce kendi teknik direktörünüzü bir yollayın (hatta yollamayın :))
    Ondan sonra gelin laf yapın. Tabi insan 4 yıldızlı bir takımın taraftarı olunca biraz daha olgun oluyor. O yüzden size fazla söz kullanmiyiciğim :))

0|0
    0|0
  • Allah galatasaryn başından şu başkanı eksik etmesin
    Bir fenerli 😂😂

0|0
    0|0
    • ben fenerliyim ama merak ettim kimi istiyolar teknik direktör olarak

• Tükürdüklerni yalarlar bunlar fatih terim gelir tekrar

Yükleniyor...