Abdullah Avcı Neden Bu Kadar Küstah?

Abdullah Avcı,İbrahim Toraman'ı neden kadroya almıyorsunuz sorusuna yanıt olarak "Macarlar'ın beline gelemezdi" gibi Milli takım hocasına yakışmayan ifadeler kullandı

ilk11 de oynattığı Semih Kaya 182 cm İbrahim Toraman 179 cm

Avcı nın mantığına göre Puyol ve Cannavaro bile Macarları durduramaz demekki...

Toraman ise :''Benim en büyük özelliğim hava toplarındaki hakimiyetimdir. Ben Milli Takım'da oynarken Abdullah Avcı, belki daha antrenör değildi. Bu yapmış olduğu açıklama Milli Takım hocasının kapasitesini gösteriyor" dedi.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Abdullah Avcinin iyi bir teknik direktör olmadiği kesin olarak anlaşildi toraman hakkinda söyledikleriyle. Macarlarin beline gelir dedi boyu kisaymiş, semihle arasinda sadece 3 cm var. O zaman onuda almayacaksin servet, gökhan zan, ömer erdoğan gibi boyu uzun kişileri seçeceksin Belediye takiminda yere yatarak, zaman çalarak, sert ve pislik bir oyun oynayip kazanmaya alişmiş. Beşiktaş taraftari belediye maçlarinda abdullah avci yere yatsana diye bağirdiğinda tepki aliyordu ne kadar hakli olduğumuz anlaşilmiştir umarim.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bazı teknik direktörler maalesef duygusal hareket ediyorlar ve çok geçmeden başarısız oluyor.abdullah avcı da onlardan biri oldu.milli takımda çok kötü bir karneye sahip şu an zaten.futbolculara bahane bulacağına keşke takım için yararlı futbolcular bulsaydı.

1|2
    0|0
  • Kendini dev aynasında görmek bu olsa gerek..Ne sandı ki kendini Jose Mourinho mu?

1|2
    0|0
  • Yeni duydum Edepsizlik diye buna derim.

0|2
    0|0
  • aile terbiyesi

1|3
    0|0
  • yeni bir teknik direktör gerekli olmaz Avcıyla daha fazla

0|1
    0|0
  • Belediye gibi bir takımda bir kaç iyi iş yaptı diye Milli takıma getirilirse olacağı budur...

Sadece İbrahim Toraman için değil oynaması gereken , milli formayı hak eden oyuncuları kadroya almıyor... Umarım bir an önce kurtuluruz bu adamdan...

0|2
    0|0
  • Amaan bosver bir ara selçuk u da oynatmamisti, iyi bir oyuncu olmasina rağmen

1|1
    0|0
  • Herkes karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Örnek:A.A...

1|2
    0|0
  • milli takım hocası olması hepten yanlış zaten

1|2
    0|0
  • Avcı yine saçmalamış,ağzına sağlık Toraman

0|2
    0|0
  • alay etmiş ama önce onun hocaliğıyla dalga geçilmeli

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu kadar gerizekalı olabileceği aklımın ucuna gelmezdi egemen ve bekir milli takıma giriyorsa toramanın girmesini tartışmam bile elbette girmeli avcı beni yanıltan nadir insanlardandır

1|2
    0|0
  • İbrahim Toraman Real Madrid'e transfer olsa bile milli takıma çağrılmayacaktı..Bu her şeyi açıklıyor.

1|4
    0|0
  • İbrahim Toraman kısa boylu olabilir fakat attığı bir sürü kafa golü var ama Fatih Terim dönemindede alınmadı sanırım onda bir sorun var

0|1
    2|1
  • Harbi hiç beklemezdim böyle bi' lafı onun gibi birinden, karakterini belli etti bi' nebze..

2|3
    0|0
  • servet gökhan zan gibi bir oyuncunun yayında oynatabilrmiş semih yerine ama o kadar akıl olsa şimdiye guruptan çıkmayı garantilemiştik.

0|1
    0|0
  • Adam grup maclarının basında Selcuk'u yedek bırakıp M.Topal kazmasını oynattı.Selcuk dediginiz adam bugün Şampiyonlar Liginde pas ve kosu mesafesi istatistiklerinde ilk 3'e girmis.Yani su anda Dünyanın sayılı 4-5 merkez oyuncusundan birisi..

Selcuk'u zamanında yedek bırakan bir Hoca bence Hoca değildir.

0|1
    0|0
  • Abdullah Avcı milli takım çalıştıracak kapasitede değil. medyanın şişirmesiyle buraya geldi. aynı medya onu şimdi geldiği yere yollamaya çalışıyor. Toraman hakkındaki yorumu da nasıl bir psikolojide olduğunu gayet iyi göstermiştir.

1|1
    0|0
  • ben bunu yeni duydum. terbiyesizilk başka birşey değil o ne öyle

1|3
    0|0
  • abdullah avcıdan nefret ediyorum bu kadar başarısız olmamıza ragmen basın toplantısından öyle konuşmalar yapıyorki. yabancı birisi türkiyeyi almanya ya da ispanyayla karıştırır defolup gitsin artık

0|1
    0|0
  • teknik direktör zannediyor kendini ama aslen değil adam olamamış kendisi;)

1|1
    0|0
  • abdullah avcıdan bir cacık olmaz

1|1
    0|0
  • 1.79 boyuyula nasıl sıçrıyor ama önemli olan sıcraması puyol nasıl sıcrıyor puyolda 1.78

1|1
    0|0
  • mıllı takım yol gecen hanı olmus anasını satım zaten gelen kım akıllı kı kımde hayır var

0|1
    0|0
  • Sen topu görünce bomba sanan adamı koyarsan oraya bu olanlara normal derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...