En komik okul anınız nedir?

evet arkadaşlar en komik hatırladığınız okul anınız nedir? bu özellikle okuyan varsa üniversiteden olabilir liseden olabilir... maksat komedi olsun...

ben bi tanesini paylaşayım... sdü de okurken makine bölümünde kalite ve standardizasyon dersini blok olarak işliyoruz 120 kişi var ilk ders daha. hocanın sorusu şu:

"kalite nedir?"

kızın biri kalktı "bir mal insanların gereksinimlerinden daha fazlasına hitap ediyorsa kalitelidir" dedi ama susmadı mal şöyleyse kalitelidir mal böyleyse kalitelidir... şimdi bu kız ortayı açtı birinin gol atması lazım... yanımdaki zıpır kalktı elini aşağı doğru tokatlar gibi yaptı "hocam mala vurduğunda ses getiriyorsa kalitelidir.":D

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• bide ben değilde başka bi arkadaş okulun son zamanlarında kafayı yemişti ..( yemin ederim yedi ) gerçekten kafayı yedi... ve bi gün dersten hocam otobüse geç kalıcam diyip 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 die sayıp çıktı sınıftan sınıf sessizleşti önce ..sonra bizim deli gız gitmiş sınıf 1.kattaydı ..dışardan hocammmmmm die bi bağırdı hocanın ödü patladı ..:D:D kız manisalıydı;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• lisede kimya öğretmenimiz çok sıkıcı bir adamdı onun derslerini her seferinde kaynatmak için bahane arardık.adamın cep numarasını bulduk derste benm telefondan gizliden arıyoruz telefon geldi diye dışarı çıkıyor, kapatıyoruz sınıfa gelip derse başlıyor tam sıkıcılaştığında tekrar aynısını yapıyoruz.derken bir kaç dersini böyle kaynattık.bir hafta falan sonra akşam ev telefonumz çaldı annem açtı.bir adam 'beni arıyorsunuz' diyor annem 'beyefendi yanlış numara aramadık biz kimseyi' derken adam uzattıkça uzattı.sonra adam 'ben mustafa kemal lisesinde öğretmenim derste telefonum çaldı kaç kere' demiş annem de sağolsun atlamış hemen ''aa benm kızım da sizin okulunzda'' diye sonra annem birşeyler döndüğünü anlayıp Allahtan ismimi vermedi :D meğer ben telefonu ev telefonuna yönlendirmişim farkında olmadan ve gizleyip arıyoruz zannederken aslında gizleyememişiz :D:D

0|3
    0|0
  • :D benim en komiklerden biri :D lisedeyiz ve 2 arkadasla ben dersi asiyoryuzz: , oretmen bizi kovaliyor bizz kaciyoruz en sonunda kizlardan biri durdu :D , arkaamizii bir donduk kizin bacaklari birbine caoraz, bir eli divarda , tuvaleti gelmis orda oyle donduu kaldiii :D:D:D:DDDD yerleyeee yatmiss guluyordukk artikk hahaha :D sonra hafifden altina kacirmisdii hahaha :D hatirladikca hala guluyorum :D

1|1
    0|0
  • İlkokul bire yeni başlamıştım. İlk gün derste tuvaletim geldi neyse öğretmen izin verdi gittim

Tuvaletten sonra hangi sınıfa gideceğimi unuttum.Ne yapacağım diye kara kara düşünürken sınıfların kapılarının deliklerinden tek tek bakmaya başladım.Sonra arkamdan biri ne yapıyorsun dedi.Ben dondum kaldım.Korkuyla arkamı döndüm baktım babamın arkadaşıymış.Babamla gitmemişler.

Lisedeyken de biz sınıfça sıkıldık sevmediğimiz ders vardı.Sınıfça karar aldık kaçacağız.Neyse hoca gelmesine yakın sınıfı boşalttık.Biz saklandık.Hocayı izliyoruz.Sonra hoca geldi baktı sınıf bomboş.Adam şaşırmış bir şekilde etrafa bakına bakına gitti.Sonra ertesi gün bize sordu.Niye kaçtınız diye biz de dedik.Sizi yok gelmedi dediler diye.

1|1
    0|0
    • şeye benzemiş bizim saf bi arkadaş vardı ona dedim "oğlum dün neden okula gelmedin sınav vardı" dedik "valla geldim sınava da girdim" dedi. "oğlum olsan yoktun der miyim" diyorum... arkadaşlar da katıldı bana... sonra eleman müdüre cıktı "hocam ben dün okulda var mıydım yokmuydum" diye sordu "sie la manyak mıdır nedir" diyo müdür...

• 1.sınıf maceran süpermiş:D:D

• ben kitabimi unutmustum hocam sagolsun bana kendi kitabini vermisti..arkadasla otururken sevgilimle cekindigim resmi göstermistim sonrada kitabin arasina koydum.. dersden sonra kitabida hocama kitabini iade ettim.. okuldan ciktim allahim resimi yanar döner ariyorum nerde diye falan..

neyse bir hafta sonra yine ayni dersdeyiz.. hoca kitabini acar "evet bugün ki konumuz, iki sevgili hakkinda olucaktir... herkes tuhaf tuhaf bakiyor bu adam ne diyo diye bende dahil.. " mehtapcigim, kafani dersde baska seylere yorsan diyorum derse mesela.. bakin arkadaslar nekadar tatlilar degil mi, ne düsünüyorsunuz" falan demisti..offf cok utanmistim yaaaaa :D:D

0|1
    0|0
  • lisede tenefüste sigara içiyoduk bianda hoca geliyor dediler ve ben o panikle sigarayı camdan aşağıya atmıştım oda tam altımızda olan müd yardmcımızın koltuğunun üstüne düşmüştü camdan ve ne yapacağımızı şaşırmıştık 2. olarakta yine sigarayla ilgili okulumuzun hemn yan tarafında apartman garajı vardı arkadaşlarla sigara içiyorduk gizlice orda sonra sigara arkadaşımın elindeydi sınıf öğretmenimiz geldi ve arkadaşım o panikle sigarayı gömleginden içeri atmıştı öğretmn konuşuo o orda yanıyo sonra dayanamadı ebn yanıyorum die bi çığlık attım arkadaşım göğsü yanmıştı ama sonradan çok gülmüştük

1|1
    0|0
    • benim de oldu buna benzer bi olay... okulun kol duvarından bi attım sigarayı cocuğun birinin koynuna girdi... fahişe sigara:D

• Lisede sene sonunda okulumuz başarılı öğrencileri denizkenarında bir kampa götürmüşlerdi.Ben ve arkadaşlarım da gitmiştik.Akşam ateş yakacaktık.Yağmur yağdı malesef.Bütün salyangozlar her yağmurda olduğu gibi yola saçılmışlardı.Kızlarla odamıza dönüyorduk.Her salyangoza basıp öldürdüğümde çığlık atıyordum.Karanlık olduğu için göremiyorsun.Çok fena bir duygu:D

Daha sonra sabaha kadar herkes birbirini korkutmuştu.Kiminin camına vuruyorduk,kimini uykusundan uyandırıp böceklerle korkutuyorduk.Kimse sabaha kadar uyuyamadı.Ama hem çok eğlenmiştik:)

Birkeresinde de hocamız derste dalmıştı.Bir baktık adam sınıfta olduğunu unutmuş burnunu karıştırıyor.İğrençti:D

0|1
    0|0
  • ateş ölçme becerisi dersindeyiz. herkes civalı termometreleriyle derse girdi kendi ateşini ölçecek. 3 yerden ölçebilirsin: ağız, koltuk altı, makat. tabi makattan ölçme durumumuz yok. 5 dk beklettik ölçtük neyse ders bitti çıkıp sınıfa gidiyoruz. bi arkadaş da bi önceki gün halı sahaya gitmiş kasları tutulmuş hafif topallayarak yürüyo. karşıdan da bizim snftan başka biri onun topalladığını görüp "Hayırdır niye böyle yürüyosun makattan mı ölçtürdün?" demişti :D

3|1
    0|1
  • İlkokuldayken kızlı erkekli kovalamaç oynuyoruz.Erkekler kızları kovalıyordu.Ben kaçıyorum arkamdan da beni yakalamaya çalışıyor sınıf arkadaşım.Ben yakaladı mı yakalamadı mı diye döndüm arkama baktım bi' yandan da koşuyorum ama ayağım takıldı yere kapaklandım.Arkadaş da benim üstüme düştü..O zaman işte etekliydi formalar.Ben düştüm eteğim açılmış altıma da şort filan giymemişim.Görünüyor beyaz beyaz:) Arkadaş da yerini sevdi sanırım kalkmak bilmiyor üstümden dedim bunun kalkacağı yok en iyisi eteğimi kapatayım..Elimi attım aşağı doğru bi' çektim.Tahmin edin neyi indirmişim :D

1|1
    0|0
  • Sınıftan çıkarken sınıfa giriyorum sanıp kapıyı çaldım ve bütün sınf öğretmen dahil bana güldüler. 4, sınıftaydım.

3|1
    0|0
  • Lise de sevgilimle konuşmak için dersten bahane uydurup çıkardım. Bi gün yine bir numaralı oyunu mu oynamak için karnım ağrıyor gibilerinden ağlama taklidi yaptım. Hoca hiç tınlamadı. En sonun da arkadaşım ''hocam ağlıyor arkadaş'' diyince hoca arkasını dönüp ''hep gülüyor bir kere de ağlasın'' demişti. Şimdi iğrenç bişe gelebilir ama o zamanlar gülücüme gitmişti.

1|1
    0|0
  • hoşlandığım çocuk vardı4YIL önce :D yeni yeni çekiyordum o aralar çocuğun ilgisini okula teyzem gelmişti bende teyzeeeeeeeeeee diye merdivenden aşağıya iniyordum bir tarafdanda çocuğa bakıyordum teyzeme doğru bi düştüm onuda yere düşürdüm :D çocuk beni zar zor kaldırdı o zamanlarda hafif kiloluyum :D hem ağlıyorum sümüklerim akıyor hemde çocuğa bakıyorum :D sevgili olamadık sonrada galiba bu yüzden :/

0|1
    0|0
  • ahahah :) ay cok komık

benımkı de derste olmustu tam sıraya oturacakken arkadasım arkadan ayagını sıraya bırakmıs ben bı oturdum zoom :) nasıl cıglık atmıstım :) derste kaynamıs gıtmıstı :)

bı kere de hoca bızı bırakmıstı poset vardı elımde onu patlattım adam da uyuyormus nasıl korkmustu :)

0|1
    0|0
  • o kadar çok ki hangisini anlatsam :))

0|1
    0|0
    • seç beğen anlat:D

• lise 3 teyiz pembe çok tatlı bir motum vardı belden kemerli bağlayınca elbise gibi oluyordu birde kapalı bir arkadasımız vardı okulda basını açıyordu neyse.. Dersimiz boş birgün herkes makara kikiri yapıyor Ahmet benim montumu giymiş kemerini bağlamış, kızın baş örtüsünüde takmış koridorda duvar kenarında kıvırta kıvırta yürüyor.. Görenler gülmekten ölmüştü artık hala aklıma geldikçe gülüyorumm yaa :D

• haha ben anneme yaparım evde o taklidi:D

• lisede milli güvenlik dersinde bir çocukla notlarım başabaş gidiyordu en sonunda hoca birimizi seçicek ve sınava girmeden dersten yüksek notla geçicektik.adam durdu göğüs farkıyla benim iyi olduğumu söyledi sağolsun.bütün herkeste göğüslerimin çok işe yaradığını söyleyip tebrik etmişlerdi.

0|0
    0|0
  • bi gün 8. sınıftayım wc ye gidebilirmiyim ddm hocaya ..

tamam git dedi..yanımda arkadaşımda gelcekti..

hoca dediki beraber mi gireceksiniz :)

1|0
    1|0
    • ewet bi delik var tutkumuz ikimiz ona çalışacaz deseydinD:

• adam biraz şaşkın şaşkın baktı zaten bizde wc ye değil başka yere gitcektik ..ama önce biriniz gitsin sonra biriniz ddi hoca .:)

• **şehir dışındaki okulumuzun kızlar tuvaletinde bir koyunla gözgöze geldim.

1|2
    0|0
    • ahaha gördüğün en medeni koyun

• çok komikti la, aklıma geldikçe gülüyorum:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Tamamen gerçek bir olaydır..!

Enbiya hocanın dersindeyiz, yani tarih dersi. Hoca herkese bol keseden (+) ve (-) dağıtmayı sever ki sene sonu kafası şişmesin. Yine 80 dakikalık blok dersin 40 dakikasını soru sormaya ayırdı. Sorular soruyor. Milletle cevaplamaya çalışıyor. Tabi ben düşünmeden direk cevap veriyorum ve soruyu heba ediyorum. Sınıftan o gün 1 allahın kulu + veya - alamadı benim yüzümden. Hoca soruyor, ben direk cevaplıyorum. Hoca soruyor, ben cevaplıyorum. En sonunda benim + lar 5-6 tane oldu. Hoca dedi "Sana yasak artık cevaplamak, otur sen" dedi. Bende "Neden hocam ben öğrenci değil miyim?" diye sordu. Tabi hoca sinirlendi ve bana şu teklifi yaptı. "Tamam... Sana bir soru soracağım bilirsen sene sonu notun ne olursa olsun 5, ama bilemez isen bütün + larını silerim ve sözlü notunu 0 veririm..." Hoca benim nasıl bir tarih kurdu olduğumu bilmiyor tabi, aklı sıra beni oyuna getirecek ki zaten kabul etmesem bile karneye 5 düşüyor tarih, bana zarf atıyor.

Ben bunu bildiğim halde kabul ettim. Hoca benim kapasiteyi bilmediği için bana kazık gelecek bir soru sordu. Konuyla, dersle alakası yok. Soru ise bugün bile aklımda ve hala gülmeme engel değil. Soru görünüşte çok basitti, çünkü o gün işlediğimiz konu olan "Coğrafi Keşifler" konusuydu. Hoca bana "Amerika'yı ilk kim keşvetti" diye sordu. Bütün sınıf Kristof Kolomb dememi bekler iken ben "Vikingler keşvetti dediğim an" Hocanın ve tüm sınıfın yüzündeki ifade değişti. Sınıftakiler tabir-i caiz ise "babalara geldi" diye düşünüyordu. Hoca ise doğru bildiğim yerin dibine girmişti.

Ve bıyık altından "doğru" dedi ve masasına oturdu... O gün bütün sınıf ve hocanın benim karşımda tamamen küçük düştüğü bir gündü. Benim için oldukça komikti...

1|1
    0|1
    • Eee sen Yüce Ulu Caesar'sın. Kolay mı öyle seninle uğraşmak.

• Peki haşin erkeğim...

• seninde ne olduğun belli değil

• Lisede okuldan kaçmak için duvarı ve dikenli teli aşmaya çalışırken ceketim telde takılı kaldı kurtaramadımda ama yinede kaçtım.İlk okulda heeyt ulen ben cüneyt arkın diye masan masaya atlarken ayağım kayıp düşmüştüm sonra gülenlerden birine saldırdımda karizmayı toparladım:)

1|1
    0|1
  • Lise 3 te iken okuldan kaçıyorduk arkadaşlarla. Biz atladık sinem diye bir kız atlayamadı duvardan çünkü eteği tellere takılmıştı. Yardım etmeye çalışıyoruz ellemeyin diye bağırıyor. O şekilde ağlamaya başladı. Ne gülmüştük ya.. Okul müdürü kurtardı sonra..

1|1
    0|0
  • Lisenin ilk yılları. 4 kafadar arkadaş. Kaçmaya çalışıyoruz :) Duvardan atladık arkadan güvenlik görevlisi kovalıyordu :D Biz hemen atlayıp çöktük duvarın dibine geldi duvara çıktı. :D Biz dayanamıyoruz ama adam bakıyor bakıyor :D Kimse yok :D AHaha :D Töbe töbe dedi diğer tarafa doğru gitti orda diğer arkadaşı gördü yakalandık :D Tam 3 kere müdür yardımcısına gittik :D Kaçıyorlar diye iyiki ceza almadık. En sonunda bıraktı adam :D

0|1
    0|0
  • Hangisini anlatayım yaa

1. sınavda arkada kopya verirken yanlış demesi üzerine işi gücü bırakıp ispat yapmamımı

2. robotik dersi hakkında fikrim olmadıgı için resmin çizip 100 üzerinde 5 almamımı

3. Yurttta kafa güzelken kesmedi lan bu vokta deyipde , rakı ile vişne suyu içtiğimizi

4. Okulda eve giderken boğaz köprüsü üzerinde milletin bizi otobüsten indrmeye kalkmasımı

5. Asistan sınav sorularını alıp, lan kolaymış diye çalışmayıp sınavdan kalmam mı?

dur daha yeni başladım. Bu arada okula toplasan sınav günleri kadar gittim ve 8 yılda bitti :D

0|1
    0|0
    • seninki dramaymış yaw:D hele sonuncusu...

• ahah bende 3 yıl ikinci döenmim tüm derslernden kaldım

zaten harcıda yatırmayıp harcamıştım :)))))

• geçmişte çok komikleri olmuşturda pek hatırlamam yakın zamanda ingilizce dersinde hoca çeviri yaparken tam yapamıyordu ve bir pilin özelliklerinde takıldı.9 volt şöyle pil böyle pil uzattıkça uzattı en son çok iyi bir pil dedi gülebildim ve tabi bende ne pilmiş anasını satayım dedim biraz yüksek sesle oldu ama birşey demedi.daha sonra hiç soru sormayan adam dersi dinlemediğimi görünce ingilizce dersinde türkçe yıldırım nereye düşer dedi bende şaşırdım önce sonra nereye düşeceği belli olmaz dedim o sırada kankamda baksana senin üstüne düşmüş dedi sınıf koptu hoca deliye döndü yine bana değil sınıfa bağırdı.

1|0
    0|0
  • Sana aksam yorum yazıcam yogunum şu an :D

1|1
    0|0
  • hiç unutmam bir edebiyat öğretmenimiz vardı bayan ama kayışı sıyırmış kasnak boşa dönüyor kendi kendine konuşurdu.Okul sonunda doğru bir derste kendi kendine yuksek sesle "seks" sonra "ay ben ne diyorum " dedi :D öldürdü bizi imansız kadın.İnş siteye üyesindir oku bunları ben oyum:D

0|0
    0|0
  • 2002 de dünya kupası türkiye brezilya maçında okul tatil olmuş müdürde maçı izlemeye gidiyor diye milleti ayaklandırıp maça gitmiştik hocalar meseleyi anlayana kadar okulun çoğu maçı izlemeye gitmişti bile.

0|0
    0|0
  • yeterince sıkıcıydı okul

0|0
    0|0
Yükleniyor...