Six packlerimin son hali nasil (lütfen bilincli kisiler) ?

Six packlerimin son hali nasil (lütfen bilincli kisiler) ?
Definde oldugumu goz onunde bulundurarak yorum paylasin henuz parcalayamadim cok yakinda baklavalarla karşinizdayim :) kiskanmayin nolur calisin sizinde olur :D :D

2|8
12|72

En İyi Erkek Görüşü

• Aman Allahhhhhhh o ne öyle :) neden bizim salonda böyle bayanlar yok çok üzülüyorum bu duruma. Gayet iyi bence hatta salondakilere kıyaslarsam mükemmel

0|0
    0|0
    • Tskr ederim hangi salona gidiyosun :)

• Hahaha bu sesler neden hosuma gidiyor anlayamadigim seylerden birisi sen direkt bizim salona gel :D

• E onca acıya dayanmak zor, limitleri zorladığında bir yerlerden ses çıkarmak lazım :)) Sen bana adresi ver ben oradayım.

Bu akşam idmanı için de güzel bir motivasyon videosu paylaşayım tam olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=eB7OCjzdxFc

Erkekler Ne Diyor 71

• Süper.

0|0
    0|0
  • Güzel sanki biraz daha ağırlık girilmesi gerekiyor gibi duruyor ama büyütmek istemiyorsan sana kalmış.

0|0
    0|0
  • İyi duruyor devam devam

0|0
    0|0
  • kızlar niye six pack yapar hiç anlamıyorum

1|0
    0|0
    • Erkekler neden yapamaz bende bunu anlamiyorum :D

• iyi zamana yetişmisin defin haziran ortasında biter heralde senin şekiller belirgin yanlar var çok az onlarda patlatırsın zaten bravo :)

0|0
    0|0
  • Definasyon kurune girdin mi

0|0
    0|0
    • Hayır küre girmedim ama kür icin yardimci olabilirim sana :)

• Bcaa
      amino asit
      Glutamin

• Bcaa yi bende kullaniyorum onu kullanirken diger amino asitlere ihtiyac duymuyorum protein tozuda al ikisini ayni zamanda kullan

• Berbat duruyor bir kadında..

Erkeğin etek giyip dolaşmasına eş değer..

1|0
    0|0
    • Ne alaka sirf erkeklermi kas calisabilir erkeklerde calisip yag tabakasini eritse bu kadar kiskanmazlardi cekemiyosunuz :D

• Gayet zarif zaten

• @vocalize tskr ederim :)

• Başarılarinın devamını diliyorum :) çok az daha kurursan çok daha güzel olur :)

0|0
    0|0
    • Yag oranim %12 %8 e dustugumde olmasini istedigim karin kaslarina kavuscam iste en zor olanda kurumak deri inceltici vinstrol, trenbolon, testesteron , clenbuterol flan lazim olabildiginde uzak durmaya calisiyorum kimyasallardan

• Tabiki eğer yarısma boyutunda düsünmuyosanız uzak durmaya gayret gösterin.

• Benimki kadar var

0|0
    0|0
  • ahaha çakma adidas deel mi o

0|0
    0|0
  • Fazla abartılı olmadığı sürece iyi

0|0
    0|0
  • Afferin kız

0|0
    0|0
  • benımki gibi olmus helal :D

0|0
    0|0
  • Helal olsun :( spor yapmaya vaktim yok. benimkiler hep yagla kaplandi :(

0|0
    0|0
  • kıskanna yok knk ama memelerini kıskandım xdxd

0|0
    0|0
  • Bu ne beee

1|0
    0|0
  • kusura bakma baya çalışmıssındır bunlar için ama kadına yakışmıyo yaa

1|0
    0|0
    • Siz mi karar veriyosunuz kadina yakisip yakismadigina

• şöyle düzeltiyim benim gözümden bakınca yakışmıyor yoksa kimse karışamaz zaten fikir sordunuz söyledim

• Fiziğinde özelliklerinde çok çekici kasların yakışıyor

0|0
    0|0
  • Daniellanin vucuduna benzettim

0|0
    0|0
  • Oha kariya bak 😳

0|0
    0|0
  • Yamuk gibi sanki :S

0|0
    0|0
  • Keşke bu kadar abartmasaniz. Göğüslere silikon şart.

0|0
    0|0
    • Neden slikon sart olsun yeterince buyuk goguslerim ayrica gogusumude sormadim

• Gogusler kuculmuyor sikilasip diklesiyor ve hatta gelisiyor kendimde boyle birsey gormedim yag oranini dusuren bir kadininda gogusleri kuculebilir gogus dedigin yag ve süt bezlerinden olusur yagi dusurup kasi gelistirirsen forma girersin ayrica kas yapmak icin anabolige bulasanlarinda gogusleri kuculur her fitnessla ugrasan kadinin gogusleri kuculur demen cok sacma ve asli olmayan bir dusunce

• Dünyaca ünlü fitness modellerine bakarsan hepsinin göğüslerinde silikon vardır. Göğüs gelişmesi diye bir olay yok. Göğüs altındaki kaslar gelişiyor.

• İyici bb

0|0
    0|0
  • yapmış olmuş agaa

0|0
    0|0
  • Vay be millet neler yapıyor. Darısı bize ^_^

0|0
    0|0
  • İtici geldi reis :D

0|0
    0|0
    • Hayir bence bana bakinca kendini yetersiz gordun sadece bu :)

• Ne alincam sana ya hala ne kadar onemsiz oldugunuzu anlatamadim mi ben :D

• Önemsizsem bu kadar detaya girmenin nedeni neydi neyse kolay gelsin 😂

• Afyon dan kaymağı sipariş ettim bile 😊

0|0
    0|0
  • Bize kas değil yağ lazım gitti güzelim yağlar

0|0
    0|0
  • sağlam emek var helal

0|0
    0|0
  • İticiii

1|0
    0|0
    • Kiskanc

• Sende narin oldugun icin sanada narin birisi yakisir zaten ben kaslilara hitap ediyorum :D

• Ya bırak bahaneyi. Kadın dediğin narin olur sen erkekten farksızsın

• Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim de fiziğim seninkine benziyor 😊 ama karın kası dışında tabii. Hiç denemedim ama sana yakışmış bence 😊

0|1
    0|0
    • Kas yapmaktan cekinmeyin calisin sizinde olsun sanada yakisir bence düşün :))

• Defin yakındır tebrikler.. Yanları da parçala tamamdır :D Kadınlarda daha zordur emek var valla helal olsun. Yağ oranın kaç öğrenebilir miyim?

0|0
    0|0
    • bitmesi yakındır*

• Defindeyim zaten haziranin ortasinda bitcek yag %12 ben 8 e dusurcem :)

• bitmesi yakındır demek istedim de yazmadı :) 8e düşerse helal valla :) Buraya at mutlaka sonucu :) Kolay gelsin..

• bişey sorcam ben spora yeni başladım hoca çok hafif çalıştırıyor bir de bir gün gel bir gün gelme diyor. başlangıç için bu doğru mu? benden önce başlayan kadınları görüyorum. iki küçük dambılla çalışıp duruyorlar. ben büyük makinaları kullanmak istiyorum ama başlangıç için yanlış mı olur? hani şu yaylı makınaları dıyorum. anahtarla ayarlanan.

0|1
    0|0
    • Baslangic icin hocanin programlarina uymanda fayda var daha yenisin elbet buyuk aletlerlede calisacaksin tatlim ve kaslari dinlendirmen gerekiyor senin durumunu ve programini bilmedigim icin fazla bir yorum yapamiyorum

• Çok hoş

0|1
    0|0
  • guzelmıs ama ya kıskandım :S

0|0
    0|0
  • tebrıkler dıyelım o zaman sıtede sporcu bayanların varlıgı benı mutlu edıyor :)

0|0
    0|0
  • Çok hoş görünüyor.

0|0
    0|0
  • süpeeer

0|1
    0|0
  • Bana da bir definasyon programı lazım 😳

0|1
    0|0
  • hç gzl diil hıh

0|0
    0|0
  • Güzeeel ve yeterli bence. :)

0|0
    0|0
  • çok güzel bayıldımm :)

0|0
    0|0
    • Tskr ederim canım :)

• Calisirsan olur neden olmasin hayal edebiliyosan yapabilirsin :)

• hayal bile edemiyorum ama bakalım :)

Yükleniyor...