Çok kötüyüm çok :(((((((

sevgilimle ayrılalı 1 hafta oldu. mesajlar atıyodum arıyodum. sımdı ise sevgılının oldugunu soyle. senınle hıc olmıcak dedı. ben nasıl duzelıcem nasıl mutlu olucam nasıl her seyı unutucam. bunu nasıl yapıcam nasıl basarıcam. :(((

Güncellemeler:
yazımla alay eden arkadaşlar var ama ben şuanda ne durumdayım neyi ne şekilde yazdgımın farkında bıle degılım. suanda sevgılısının oldugunu soyledı evet. uzuluyorum. ınsan halınden anlamaz mısnız sız? tek amacınız alay etmek laf sokmaya calısmak.

1|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• allah yardımcın olsun işin hakkaten zor . öncelikle ne kadar acı çeksekte hayat devam ediyor ve zaman geçiyor ister isteemezde bu acılar hayatımızı etkiliyor zarara uğratıyor. bir şekilde yolumuza devam etmemiz lazım.öncelikle bol bol dua etmelisin duanın hakikaten çok büyük faydası var ve geçmişteki büyük insanların hayatlarını okumanı ( imkanın varsa dinlemeni) tavsiye ederim. muhafazakar biriysen islam büyüklerinin. değilsen diğer büyük insanların olabilir. onlar başarısız olmuşlar.alaya alınmışalr işkence görmüşler, parasız kalmışlar. eşleri, sevgilileri tarafından ihanete uğramışlar.terk edilmişler. ama bişekilde üstesinden gelmişler. bunları okuyunca insanın morali düzeliyo, hayata yeniden başlama motivasyonu kazanıyo insan ve neden bizim küçük kaldığımızı anlıyosun Saygılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu durumda yapacağın tek şey onu aramamak sormamak mesaj atmamak. sana tavsiyem arkadaşlarınla ve ailenle daha çok vakit geçirmen olacak pek tek kalma çünkü tek kaldığın sürece onu düşünürsün. ayrılığınızın sebebini bilmiyorum o yüzden haklı haksız olayına girmeyeceğim zaten bu konuyada girmeye gerek yok.

dediğim gibi arkadaşlarınla çok vakit geçir ve pek yanlız kalma.

0|0
    0|0
  • bak şimdi dostum mesaj atmıcaksın aramıcaksın sormucaksın. unutacaksın. tabi kolay olamayacagını biliyorum ama herşeyin ilacı zamandır. bunu yaşayan tek insan sen değilsin. olmucaksa olmucak boşvermeyi ögreneceksin. annen mi baban mı o olmadanda yaşıyodun yani. herşey düzelicek tek ilacın zaman.

0|0
    0|0
    • aynen şuan bende onu deniyorum iştee

• kendini serbest bırak ona ait hiçbirşeyi düşünme. fotograflara mesajlara bakma. eglenceli müzikler dinle pozitif ol. kendini motive et. herşey daha güzel olucak.

• bol bol dua et ve diğer sevdiklerinle zaman geçir. ( gezmekte iyi gelir dışarıda deği tabi şehir dışında birkaçgün)

0|0
    0|0
  • kendine oyalanacak bir şey bul mesela Türkçe öğren derim en azından kelimeleri düzgün yazabilirsin

0|0
    1|0
  • başka bir erkekle seviş unutursun .

0|0
    0|0
  • ondan bahsetmeyerek işe başlıyabilirsin... ;)

0|0
    0|0
  • Sıgara kullanıyormusun, kullan.

0|0
    0|0
  • tek çaresi zmn zmn zmn.unutmayı kolaylastıracak konuda hobıler edınmek yenı yenı

0|0
    0|0
  • ilginç bir nokta ama o artık senin sevgilin değil !

0|0
    0|0
  • yenisine bakıcan kapatmıcan kendini tekliflere :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• link

Dinle bakalım...

0|0
    0|0
  • acını çek.sakın ama sakın bastırma acını sonuna kadar cek ama sakın ona karsı bir adım atma seni dönmesini bekleme.dönmez.dönsede zaten olmaz.emin ol su yasadıklarını birgün unutcaksın.sana denilenler vardır şimdi oda mutlu olmıycak anlıyacak seni diye hayır yalan cokda mutlu olacak senin gibi sende olacaksın bir baskası cıkacak.kimsenin tesellisine ihtiyacın yok senin.nasıl bu ilişkiyi yürüttüysen öylede ayrılıgın üstesinden gelirsin ben inanıyorum.sakın betdua etme aksine dua ett.yeni bir baslangıcın olsun.seni yarı yolda bırakan insanla işin olmasın.gelen gideni aratmıyor.tam tersi gelen gideni cok güzel unutturuyor.arayıs içinde olunur böyle zamanda olma bırak tam tersi kendini tanımaya calıs kendine zaman ayır bak ozaman kendiliğinden nasıl hersey düzelmiş olacak.ayrıca onun oldugu yerlerdende uzak dur. cnkü genelde acı ceken taraf hiç farkında olamdan onun olacagı olabilecegi yerlere yönelik organizasyonlar yaparlar.hiç alakası olmayan hiç samimi olunmayan ama sırf o kişinin tanıdıgı diye samimimi oldugun arkadasların olur böyle zamanda can dostun olurlar sakın bunlardan onlardan dostda olmaz

0|0
    0|0
    • o uzak zaten bana ıstesmde goremem. benı gercekten cok kotu bıraktı. hanı sevmıyorum deseydı ıyıydı. kufur ettı namusma laf soyledı. bırakp gıttı. acı cekıyorum uzuluyorum verdgı sozler yemınler gelıyo aklıma. toparlanıcm bılıyorm ama toparlanana kdr da ölücem...

• nedemek...hadi kendini internete baglama yarın cok güzel bir gün kuzenimin bir lafı var bakk geceyi bunla sonlandırıyorum:)sevgilim var 1 tanesi benim yok sevgilim hepsi benim :):):) saka tabii kndine iyi davran ilerde ailene lazım olcaksın kactmben belki yine gelirim birgün hoscakalll:))

• hoşçakal :)))

• Bizimde 1 hafta oldu ayrılalı. Hemde başkası için , çıkmıyorlar ama yazıyor kıza. Ben varkende yazıyormuş . Ben şüphelenmiştim ama bana arkadaşıma ayarlamaya çalışıyorum kuruntu yapma diyordu sonra biyerden öğrendim kızla hala konuştuklarını ve tavlamaya çalışıyor.. Çok zor 6 ayımı vermiştim bende. İYi kandırdı ama beni ya da ben inanamayı seçtim.. Nası geçicek bilmiyorum. Çokta yıprattı beni son 1 ayda. Hemem bşkasını bulması çok koydu. Çok iyi anlıyorum seni dertleşmek istersen ekle yardımcı olmaya çalışırım. Gerçi kelin ilacı olsa kendine sürermiş..

0|0
    0|0
  • niye unutamıcakmışsın tabiki unutucaksın ama birden olmaz tabiki sabret ve iletişimi kes

0|0
    0|0

• İNTİKAM...!

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum inanki bende yaşıyorum aynı şeyleri çok zorlnıyorum acı çekiyorum nefes alamıyorum bazen..dua etmekten başka çarem yok..sende dua et..

0|0
    0|0
    • gecelerı cok zor oluyor. :(

• 18 ım ben

• Kitap oku , romantik şarkı / müzik dinleme , arkadaşlarınla buluş , ailenle daha çok zaman gecir ve işine odaklan

Unutmadan kendine oyalancak iş bul hiç boş durma boş durduğun an aklına sadece anılar ve pişmanlık gelicek

0|0
    0|0
  • anlamadım sevgilisimi varmış

0|0
    0|0
  • ne kadar süredir beraberdiniz?

0|0
    0|0
    • 6 ay

• en güzeli unutmak yapıcak baska bişi yokki şerefsizliğin alası işte üzme o canınıda değmeyen biri için

• tamam cok sagol

• Unutamayacaksın sadece alışacaksın.

0|0
    0|0
  • 6 nasılı nasıl bir araya getirdiysen, kendini de aynı hızla toplayabilirsin

0|0
    1|0
  • Ayni benim gecen seneki halim simdi sana gore hayat bitti olsen de yasasan da ayni degil mi. Yaptigim en buyuk yanlis tekrar tekrar arayip konusmaya calismak ve pesinden kosmak oldu bunu sakin ama sakin yapma bir kere bile arama . Ikincisi bunalimli sarkilardan hep uzak dur neseli seyler seni kendine getirir. Ucuncusu ve en onemlisi uzuldugunu gostermeye calisma biliyorum bilsin istiyorsun ne kadar aci cektigini ama bu seni sadece zavalli yapar hatta yaninda kahkahalarla gulmeni istiyorum senden boylece seni dusunecek neden bu kadar hizli toparlandi acaba beni sevmiyor muydu diyecek. Ne kadar rahat ve neseli olursan o kadar arti puan demektir. Tekrar kazanmak icin bunlari yapman lazim salya sumuk hic bir sey elde edemezsin rol yap ve onu geri al bu kadar basit. Bana guven aynilarini yasadim veşu ancok anlamsiz geliyor sen de boyle hissediceksin hatta belki benim gibi o taptigin cocuktan kusarcasina nefret ediceksinsimdi onu paket icinde sunsalar ustune para verir geri gonderirim ama o ayrilik zamanlari bana cehennemi yasatti bu bir donem bunu unutma kendini hemen toparla yoksa yanlis kararlar verip daha cok uzulebilirsin hic bir sey kendinden degerli degildir

0|0
    0|0
  • boşver bana da evleniyo dedi arkadası 2 yıl olck hala tık yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...