Bjk Gs ne zaman Feneri geçebilecek?

Malum tek futbolda değil biz erkek basket bayan baskette vloleybolda tenisde hepsinde şampiyon ya da 2. yiz sizce ne zaman Bjk Gs futbol dışında başka dallara yatırım yapıcaklar.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir zaman
    anladığım kadarıyla zevki çıksın istiyorsun :D :D boş sahada gol atmak gibi oluyor yoksa :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman bu seneden itibaren yatırıma başlıyor. Basket sahasıyla başlanacak sanırım.
    Bir de biz şöyleyiz, biz böyleyiz nedir ya. Çocukluk.

Feneri tutmak marifet mi? Ya da BJK'yi ya da GS'yi. Ben BJKliyim. Yarından itibaren FBli ya da GSli oluyorum desem kim ne diyebilir? Dese de ne önemi var?

En başarılı takımın tutmak marifet mi? Bir marifet varsa o da başarısız takımı tutmaktır. Yenildiği halde sevebilmektir. Bakalım sinen kaldırabilecek mi bunu? Ben BJK tutmaya başlarken BJK'nin hiçbir başarısından haberim yoktu. Sevdiğim insan BJKli ol dedi ve oldum. Sonra baktım, "hakkınla oyna, şerefinle kazan" anlayışını düstur edinmişler. Ne güzel dedim. Beşiktaşlılık duruşu sizce bir şey ifade etmeyebilir. Bizce büyük anlamlar taşır.

Başarılar yıldan yıla değişir. Sen yaşlandığın zaman bir de bakarsın ki, BJK, GS; FByi geçmiş. Belki FB diye bir kulüp kalmamış. Belki de BJK veya GS diye. Bilinmez. Ben ilk olarak FB'nin 14, GS'nin 10 ve BJK'nin 9 şampiyonluğu olduğu yılı hatırlıyorum. Görüyorsun ya BJK ile GS arasında doğru dürüst fark yok. Sonra GS atılım yaptı. UEFA kupasını aldı. Şimdi 4. yıldızı taktı. FByi de geçti. BJK'de Demirören faciası yaşandı. 13 şampiyonlukta kaldı. BJK'nin başına gelenlerin gelecekte FB'nin ya da GS'nin başıma gelmeyeceğini kimse garanti edemez.

0|1
    0|0
    • Sende haklısın siz çok mağdursunuz 38 kere syaın demeye devam etsin.

• Yook sadece merak ettim insan takımını söylerken gururlanır sen gizleniyorsun bana ilginç geldi.

• Bu konuşmaların, tartışmaların yersiz, çocukça olduğunu başta söyledim.
      Sonra laf sokma çabanda bir çekememezlik hissettim ve cevap verim.
      Ondan sonra da kendimi bu çocukça işe alet olmuş gibi hissettiğimden gizlendim. Olay bu.

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 yıldızla 4 yıldızı bir mi tutuyosun :D

0|1
    0|0
  • Futbolda şampiyon olamadınız diyemi diğer spor dallarını ortaya attın şimdi :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Futbola yatırım yapmak çok daha mantıklı ve günümüz kulupleri için geçerlilik arz eden spor dalıdır maddi manevi %90 oranında futbola bağlıdır kulüpler dünya genelinde büyük takımlar hep futbolda başarılı olmuş kupa kazanmış kuluplerdir kimse hentbola basketbola su topuna bakmaz açıkcası maddi boyutuda manevi boyutuda yok denecek kadar azdır yani futbola yatırım yapmaları normal diğer dallar biraz daha hobi gibi.

0|0
    0|0
    • benim yorumun altina niye yaziyon :)) bamyaya yapan konusu karisiktir ama tescillidir.

• Fb kadar şike yapıp mafya olabildiklerinde geçerler

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman ülkeyi tüm spor dallarında temsil etme görevi herzaman Fenerindir arada böyle galatasarayın erkek basket takımı bir yükseliyor sonra 4-5 yıl ortalarda olmuyorlar. kimse kandırmasın kendini Fenerin yaptığı yatırımlar belli diyerlerinin gücü yetmez.

0|0
    0|0
  • Duyamadım?
    Kupa sayına bak ve konuş.

1|1
    0|0
    • Kupa sayısı futbol için mi spor klüpleri bazında mı.

• 1000 tane bile kupa yok mu diyorsun ahahahha gözler kaç numara senin.

• iyi bak https ://tr. wikipedia. org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_M%C3%BCzesi

• Hiçbir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...