Bence bu kadro gelecek sezon çok can yakar. Peki sizce?

ibrahimovic
yasin - sneijder - podolski
schweinsteiger - selçuk inan
coentrao - hummels - serdar aziz - linnes
muslera

teknik direktör: fatih terim

:)

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bişey olmucak biliyon daa?

0|1
    0|0
    • Neden olmasın?

• Başkan gidecek büyük olasılıkla.

• Gitsin zaten başkan değil bela

En İyi Erkek Görüşü

• selçuk dene adamın oynadığı takımdan hayır gelmez fatih terimin olduğu bir takım ancak borç batağına saplanırki o azı yüzü yamuk adam her geldiğinde takımı s... p atıyo öyle gidiyo GS ye en büyük darbeleri vuran adamdır terim ilk geldiğinde hagi olmasaydı davul zurnayla kovuluyodu ikinci gelişi malum 3. cüde melo vardı o kurtardı harcattığı para yine malum amrabat-bruma-tarık veysel terim kazığı bunlar hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• İbrahimovic hayali bitmedi mi hala? Üstüne bir de başka hayaller eklenmiş

0|0
    0|0
  • zlatan' ın türkiyede oynayacağını düşünmüyorum işin açıkcası ama böyle kadro diger takmların canını sıkar işin açıkcası, pek çok kişi borçtan bahsedecek muhtemelen ama işin açıkcası gs markası iyi kullanılırsa borçları kısa sürede edritir, ama sizdeki en büyük sorun yönetimsel kaos içinde olmanız bunu aşmalısınız öncelikle...

0|0
    0|0
  • Neler hayal ediyorsunuz siz öyle :) Mümkün değil olmaz bu gelir falan deme 1.6 milyar tl borcu var Gs'ın Bir gideceksin böyle kadro kuracaksın mümkün değil. Serdar azizi bile alamazsın o derece durum vahim :)

0|0
    0|0
    • Beşktaş'ın bizden daha fazla borcu var. Fenerbahçe'nin de bizim kadar borcu var.

• Olsun. Şampiyon olmak için çok iyi bir kadroya ihtiyaç yok ki her zaman. Elimizdeki kadro da şampiyon olabilir gelecek yıl.

• Olabilir olamaz demiyorum ama böyle kadrolar yazıp hem kendinize güldürmeyin hem de kendinizi doldurmayın. Bjk'a herkes feda derken güldü ama şimdi Türkiye'nin en iyi oynayan takımı bizde. İlk önce kendinizi bir toplayın sonra zaten sportif başarı gelir.

• Beni güldürdün çok saol dostum Allahta seni güldürsün :) hayal etmeye devam et anca hayal edersin zaten bu kadroyu ilerisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Sergio ramosla pikeyi defansa koymayı unutmuşsun.

0|1
    0|0
  • Bunlar hep parayla olacak seyler bizdede para yok bir daha dusun 😂

0|0
    0|0
  • Hayali olmuş bu kadroyu toplucak para nerde?

0|0
    0|0
  • Fatih Terim kulübü gereksiz transferlerle borca soktu hala onu mu istiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Galatasaray'dan çok Bayernsaray olmuş bu.

0|0
    0|0
  • işiniz mi yok olm

0|0
    0|0
  • Hummels mı? :D :D :D

Siz önce borçları kapayın ya :D

0|0
    0|0
  • Hayaller ibrahimovic
    Hayatlar sabri 😂😂😂
    Şaka bir yana inşallah olur