Anreman programı önerebilirmisiniz?

arkadaşlar 1 aydır vücut geliştiriyorum boy 185 kg 69 1 ayda 4 kg aldım kilo almada fazla sıkıntı çekmiyorum ama bana verilen program iyimi yoksa kötümü eger kötü ise yenisini önerebilrmisiniz? arkadaşlarım bu programı arrttırıp 3 güne bölmemi önerdiler'ki bende bunu düşünüyordum uzun zamandır ve kilo almakta zorlanıyordum ama bunu atlattım sanırım günde 6 öğün yiyorum ağzım hiç boş kalmıyor o konuda sıkıntı yok ama düzgün bir antreman programına ihtiyacım var.

bisiklet 10 dk
bench press
dumbell yana açış yatarak
chest press
kelebek
pulldown ense
coblo rowing
barbel curll
constrasyon
tek dumbell
push down
omuz yana açış dumbell
sholdier press
ön bacak
mekik
tüm hareketler 4x8 (mekik 200 yapıyorm günde)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bune olum ana temel ne biçim program ana temel program bile bundan iyidir, göğüsle başka hacim almak istiyorsun maksimum ağırlık çalış 6 set 5 tekrar ama basabildiğin kadar ağır basmaya çalış göğüs ve ön kol ayrı gir ertesi gün bacak karın yap daha sonra kanat arka kol gir dinlen ve ertesi gün omuz ve karın yap ve haftayı bacak idmanıyla bitir bacak vücudu büyüten testosteron üreten en önemli bölge bacakların büyürse vücudun büyür

0|0
    0|0
  • direk ağırlığa geç vücut ağırlığa alıştıysa yeter önce göğün ön kol sonra omuz arka kol sonra sırt kanat bacak :) uygula hafif başla önce sonra ağırlıkları arttır

0|1
    0|0
Yükleniyor...