Amerika'da En Çok Nefret Edilen 20 Ünlü Listesi İçeride.. Nasıl yorumluyorsunuz ??

20. Chris Brown

19. Jesse James

18. Taylor Swift

17. Shia LaBeouf

16. Lindsay Lohan

15. Angelina Jolie

14. Jay Leno

13. Ashton Kutcher

12. LeAnn Rimes

11. Kris Jenner

10.Kim Kardashian

9. Anne Hathaway

8. Justin Bieber

7. Madonna

6. Matt Lauer

5. Katherine Heigl

4. John Mayer

3. Jennifer Lopez

2. Kristen Stewart

1. Gwyneth Paltrow

Kaynak: link

Gwyneth Pathrow neden 1 numara olmuş ki, o kadar nefret edilecek ne yapmış bu kadın ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• saçma bence

0|0
    0|0
    • Neden ? Tamam bazı isimler garip geliyor ama hak eden isimler de yok mu buradaki yerini ?

• Hangileri peki sence ?

• mesela Kristen Stewart Chris brown

Kızlar Ne Diyor 2

• Justin biberden bende nefret ederimde madonnadan angelina juliden ya da jennifer lopezden nefret eden kim lann! Kim o manyak? :D

1|0
    0|0
    • Demek ki onların da seveni kadar çok olmasa da nefret edenleri de bayağı bir fazla :)

• Bakirerkek neden nefret ediyorsun? Yani saygi duyarim yukarida yazdiklarim isin espiriside gercekten merak ediyorum ozellikle angelinadan neden nefret edilir? Kadinin yaptigi o kadar cok yardim varki bu dunyaya gecen proje olarak hayatini yardimlarini arastirdim bir haftadan fazla surdu arastirmam. Sevilmicek birsey yapmadi bence.

• chris brown dan neden nefret etmişler acaba

0|0
    0|0
    • Rihanna'ya yaptıkları olabilir mi vaktiyle :)

• olayın uzerınden kas sene gıttı hiç bir şeyi unutmuyo bu medya. zalımsın sosyal medya :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ünlüleri takip etmiyorum. İsimlere bakınca kıskançlıkla ilgisi olsa gerek.

1|0
    0|0
  • Taylor swift den nefret eden insana ateş ederim direk

0|0
    0|0
    • 1 Direction'daki tiple sevgili olup ayrıldı ya, genç kızların nefret odağı haline geldi o an itibariyle :)

• saçma inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...