En ucuz tatiliniz kaç liraydı? kaç gündü?

arkadaşlar ben şimdiye kadar tek başıma tatile gidemedim..hatta 1 kere hariç gitmiş sayılmam daha doğrusu ailem tatile çıkan tipler değil..(babam pintinin teki olduğundan) baba diyorum günde 25 liraya günlük kiralık ev buldum diyorum onu bile pahallı buluyor adam ..yazın eve tıkıyor bizi sonra "niye evde oturuyon çık dolaş" diyor napıyım caddlerde insan sürüsünün içinde volta mı atıyım bu adam ne istiyor! neyse .. tatil için biraz para kazanıp kendim gitmek istiyorum..7 gün ayvalık ya da datça ..gibi bir hayalim var sizce tatile çıkanlar bilir belki pansiyon gibi bir yerde kalsam falan kaç lira tutar 7 gün 600 lira çokmu az ..şimdiye kadar kaç günlük tatillerinize kaç lira bayıldınız?

Güncellemeler:
arkadaşlar kaldığınızı tatil köyünün pansiyon veya otelin adıonıda verinde işime yarasın? bide sizce tek gitmek tehlikelimi?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Beni de götür ben de geleyim?

Zaten 1 kişilik oda yoktur. 2 kişilik vardır. Ve odalarda ayrı yatak da vardır.

yoksa 2 kişilik odada 1 kişi pahalıdır.

Eger cadırlı birsey istiyorsan olimposa gidicen. orada daha ucuzdur. 25 e anca orada. sadece kahvaltı verirler.

1|0
    0|0
    • yok çadırlı madırlı değil ya yemek işini ben hallederim marketten, manavdan bişeyler alır yeriz yemek sorun değilde hijyeni acayip sorun ediyorum

• tamam o zaman apart iyidir.Cevrede de temiz ve gdosu en azından yok gibi olan sebze meyve güzel olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 5 günlük ev için 400 lira, her gece en az 100 tl içki ve 5 günde 2 kez toplam 150 tl alışveriş. 4 kişiydik.

1|0
    0|0
  • 400-500 lira ile egede 1 haftada tail yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • peki sence uçak parasıda buna dahil olur mu :D

• Olabilir biletini ne kadar indirimle alacağına bağlı

• en guzel tatıl kendı kazandıgın parayla tatıl :) ama o parayı kendı kazanınca ınsan harcayası gelmıo , helekı mevzu 1 ayda kazandıgını bı haftada yemek gıbı bırsey olunca .

1|0
    1|0
    • aynen öyle :)

• senıu evlatlık alıyımı :)

• :D

• Gel bu yaz beraber takılalım :)

1|0
    1|0
  • 300 500 yüz tl:D

1|0
    0|0
    • nerde kaldın kaldığın yerin adınıda söyle :)?

• Once baban hakkındaki pinti yakistirmandan dolayi seni kınıyorum. Senin gibi evlat düşman başına. .

0|0
    0|0
    • küfür etmedim yavaş ol..tanımadan konuşma

• Buradan açıktan daha fazla yazamayacağım..Bazı şeyleri anlatmak istiyorum

• hayır açıktan yazın nolucak

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 hafta kaldım toplam 150 tl

1|0
    0|0
    • vay be nerde kaldın nasıldı :) gidiş geliş parası ?

• Garden Beach Saruhan oteldi :)

• okey dokey sağol bakıcam şimdi :);)

• Bi tanesi bedavaya geldi ya :)

1|0
    0|0
  • Teyeme gitmiştim bırakmadı hafta sürdü bir tek giderken otobüs parası verdim kavga dövüş kuruş harcatmadı:) Ana yarısı işte:)

1|0
    0|0
  • Beleşe aylarca tatil yapıyorum bir de üzerine para veriyorlar.

1|0
    3|1
  • fıstıgım sakın tek basına bılmedıgın yerde kalma kızsın sen tek gıdıceksen guzel yerlere gıt

1|0
    1|0
Yükleniyor...