Başkasından hoşlanan kızın aklını nasıl çelerim? (Taktik ustaları gelsin)

Ağzım laf yapar, tipimde var. Sizce taktiğim nasıl olmalı? Bu kızın aklını nasıl çelerim? Benim tek korkum çok yüzsüz olurmuyum

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• fazla ilgilen. yani kendisine çevredeki herkesten farklı davrandığını hissetsin. onunla ilgili ufak ayrıntılara dikkat et ve pes etmeden kullan (diyelim ki kız pizzada mısır seviyor sosis sevmiyor kendi pizzanın mısırlarını sen seversin diye ona ayır sosislerini al. ama bunu o demeden kendin takip ederek yap ;) )

0|1
    0|0
    • yani sosisu mii vereyim da :)anlamaduum da ?

• Karadeniz dalgalidur usagum

• iyi bakalım hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Hadi burdan taktik aldın ayarladın peki ya ilerde? evleneceğinde de burayamı danışacaksın? çocuk yapsak mı diye mi soracaksın?Başkasından hoşlanan kızın aklını falan çelemessin imkansız!Düşünsene seni seven bir kızın aklını çelmeye çalışanlar olursa ne yapacaksın? holuna gider mi?Biraz sert konuştum kusura bakmayın ama ben böyle düşünüyorum.Saygılar!

0|0
    0|0
  • Başkasından hoşlanıyor. Boşuna kıza ilgi gösterme. Zaten o kıza ilgi gösteren vardır. Senin bir farklılık oluşturman lazım ama bu mümkün değil. İnzivaya çekil...

0|0
    0|0
  • Savaşta her şey mübah'tır, aferin..

Kanka ayağı yap dicem ama o da bilindk bi' numara asdşmkasldasg

0|0
    0|0
  • hızlı kontra ataklarda favorim 4-2-3-1.

hee oyunun hakimi ben olayım diyosan 4-3-3.

Aga bunlar çok güzel taktikler. asdasdfas :D

0|0
    0|0
  • eline japon yapistiricisi sür elin soguk mu diye kavra sonnra yapiscak zaten bütün gün berabersiniz

0|0
    0|0
  • Kıza yakın ol var oldugnu hssettır blader . .

1|0
    0|0
  • Olmayacağı varsa olmaz bence hiç uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...