Neden bu kadar somurtkansınız kadınlar ?

yahu bir tanenizin mi yüzü gülmez. beş karış surat. sokaklara çıkın bakın kadınların çoğu bu şekilde. hep bir savuynma mekanizması.

kadınları çok seviyorum ama gerçekten arkadaşlar kadınlara çok çok değer veriyorum. (zaten bu yüzden hep kaybettim ya neyse..) yolda yürürken tesadüfen göz göze gelince bu sevgiden dolayı hafifçe gülümsüyorum (hiçbi art niyetim yok ama, buna inanın) . maşallah hepinizin yüzü bir karış. gözünüzü hemen kaçırmanıza birşey demiyorum utangaçsınız belki ama herkese potansiyel düşman gözüyle bakmayın kadınlar.

bir gülümsemeye aynı şekilde karşılık veren bir kadın göreyim dişlerimi kıracağım :)

gülün hep ne olur.

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne somurtması ya gülerken kırışcak bir gün yanaklarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de tam tersini diyebilirim size.. Kadin erkek fark etmeksizin hos birini gordugumde ben gulumsuyorum, onlar gulumsuyor ya da onlar gulumsuyor, ben gulumsuyorum, gulumsuyoruz :))

0|0
    0|0
    • varlığınızı bilmek sevindirici. teşekkür ederim.

• :))

Benle karsilasmadinda diosun dislerimi kirarim diye :)

Ben daima gulumsuyorum..tanidigim tanimadigim insanlarla selamlasiorum..

0|0
    0|0
    • Bazı şeyleri aştığınız belli. ne mutlu size.

• Utanmayla ne alakası var bunun arkadaşım .

Edeple örf adetle alakası var . Sıradan herhangi bir yabancıdan banane . Ne diye tebessüm edeyim ki ..

0|0
    0|0
  • Ben normalde çok güleçimdir, karşı karşıya gelseydik kesin gülerdim :D Her neyse, bundan sonra gülmeye devam edeceğim...!1!11! :D

0|0
    0|0
    • her şey gönlünüzce, neşeniz daim olsun.

• erkekler yüzündeeenn

0|0
    0|0
    • bunu tahmin ediyorum. ama kurunun yanında ne kadar çok yaşı da yakıyorsunuz bir bilseniz. gerçi o yaşlardan çok fazla kalmadı o da var.

• cok saolasın dostm ya:(

• siz de sağolun.

• Valla ben değilim ama her erkeğede gülmem

0|0
    0|0
  • gülüncede baska bşye cıkar adımız burası turkiye

0|0
    0|0
    • haklısınız. ama yine de çevrenin yargılarının sizi bu kadar kısıtlamasına izin vermeyin.

• Erkekler sizi çok mağdur etmiş sanırım, güveniniz kırılmış. ah şu "bazı" hemcinslerim!

• evet playboy kılıklılar ah su hemcinslernz yok mu ah onlr

• valla gülüncede kadını baska bıse yerın e koyuorsunuz

0|0
    0|0
    • onların allah belasını versin. (okuyanlardan özür dilerim.)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...