Annem rüyalarım için ne yapmış olabilir, büyü filan mı?

Hep kabus gördüğümü yarınızdan çoğunuz biliyorsunuzdur..yaklaşık 2 3 gündür görmüyorum bugün annem 2 gündür kabus görmüyorsun değil mi dedi.Evet naptın ki dedim konuyu değiştirmeye çalıştı hemen bişey mi yaptın filan dedim bana kalsın dedi büyü gibi bir şey mi dedim hayır be deyip güldü.Çok ciddiyim odamın havası bile değişti derin uyumuşum bugün hatta.Napmış olabilir bileniniz olabilir mi?Odamı aramalı mıyım?

not:annemin hisleri çok kuvvetlidir bir şey yapacağımda şakayla karışık bunu yüzüme söyler kıpkırmızı olurum.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şey yok, sadece dikkatini buna vereceğini biliyordu ve seni kandırdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• buyu değildir, iyi bir dua ya da odanin havasini rahatlatacak bitki koku vb kullanmistir

2|0
    0|0
  • belki senin için dua okuyodur sen yatmadan önce. KAbus görmen kötü ya üzüldüm şimdi senin için. Babaannem hep derdi, yatarken yanı başında bir sure olsun ya da yakınında yasin- şerif . İnsan kendini güvende hissedermiş. Bir de Felak ve NAS surelerini oku yatmadan önce

0|0
    0|0
    • 6 7 aydır gusul abdesti almadım belki ondandır bilmiyorum almaya niyetlendiğimde rahatsız ediyorlar

• evet napayım

• :)) :)) erkek olsan yani hadi olabilir umursamaz derim de bayanda da ilk defa görüyorum.

• Sana zarar gelecek birşey yapmaz annen.

0|0
    0|0
  • Anandan korkulur şizo :(((88sekiz

1|0
    0|0
    • flash çakınca gözleri kedi gibi parlıyo biliyon mu :(

• ben kork.. Şey benim işim çıktı görüşürüz, çav...

• çüğüs

• çok kolay; hergün gece yarısı uykunda kıçını açıyosundur ama 2 gündür annen gelip kapatıyodur :))

0|0
    0|0
  • Annen kötü bişey yapacak değil ya dua ediyordur. Bişiler okuyordur Kurandan

0|0
    0|0
  • kız o vudu gudu buyulerinden felan yaptırmasın vala parmanda oynatır seni :)

0|0
    0|0
    • demeğğ o.O odanı karıştırsan anlarsın dedi konuyu değiştirdi :S bugün sabahta odamdaydı ama 2 gündür diyo

• ozaman onu bulman gerekicek göze çarpmayan yerlere saklamıştır

• odanın heryerini ara bişiler bırakmış olabilir

0|0
    0|0
  • bence yapmışsa iyi yapmış :D

0|0
    0|0
  • şizofren nikini hakediyorsun

belki dua okumuştur senin için.

0|0
    0|0
  • yemegıne uyku hapı atmıs safım benım

0|0
    0|0
  • Dua okumuştur.

0|0
    0|0
  • büyü diye bısı yok bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belki uyurken yanında duruyor ve kabus görme noktasına geldiğini anladığında teskin ediyor seni... çok annece bir şey yapıyor bence her ne ise bu, illa mistik bir şey aramamak lazım.

0|0
    0|0
    • yanımda durmuyor eminim...bir de en sonki kabusum annem ölüyordu bundan sonrasını görmedim bunu söyledikten bir şey yaptı sanırım bilmiyorum

• =) eğer yattığın yerde metal malzeme kullanılmışsa ve çekyatın pabuçları plastik gibi elektrik atılmasını engelleyecek cinsten ise, biriken elektrik psikolojik olarak kendini kötü hissetmene sebep olabilir. ha annenin büyü yaptığını düşünmek istiyorsan buyur ama bilimsel bazı gerçekleri göz önünde bulundurmakta fayda var:)

• bi bakayım hiç dikkat etmedim şuana kadar

• yataginin altina bicak koymustur.

3|0
    0|0
    • o :O hiç aklıma gelmedi bi bakayım hemen teşwekkürler

• Sayende böyle birşeyi öğrendim . Hiç duymamıştım.

• sen herşeyden çok eminsin yaw :)) nuska filan yaptırmıştır belki iyi yönde ama iyiliğin için.

0|0
    0|0
    • hep evdeki ne ara yaptıracak. dur bi dk dün annanem bizdeydi.

• ozaman anneannen yapıp getirmiş :)

• o kadar sakal traşı ypaıyorum ayıp valla ya.arkamdan iş yapıyolar bak seğn.

• Dua

0|0
    0|0
  • insanin anasi buyu yaptiriyorsa :D..bilemiyorum:S

0|0
    0|0
  • dua etmıstır kotu seyler dusunme bnce :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...