Bir baktınızki oda ne?

Eşiniz veya sevgiliniz,size farklı bir siteden,farklı kişilik ve farklı fotoğraflarla arkadaşlık isteği gönderdi ne olduysa kabul ettiniz.arkadaş oldunuz ve birçok duyguları paylaştınız. uzun süre devam etti bu durum ve artık görüşme vakti geld çattıigüzelce giyindiniz bakımlı bir şekilde gittiniz,heyecanlısınız.Bir baktınız ki karşınızdaki eşiniz? şimdi ne olacak?

Güncellemeler:
siz onu başka biri olarak biliyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Başıma gelmesini hiç istemediğim bir durum.Allahtan böyle bir ihtimal yok.

O ana kadar paylaştığınız birçok duyguların içinde eminimki cinsel içerikli olanlarda olmuştur.Bu saatten sonra her ikinizde kaçacak bir yer bulamazsınız.Oturursunuz birbirinize bakarak gülümsersiniz.Zor anı esprilerle,gereksiz şeylerden konuşarak yumuşatmaya çalışırsınız.Korkarda kaçarsanız daha fazla kaybınız olacaktır bana göre...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle birşey olamaz. sevgilim yok. ama ben ona karşı sorumlu olurum asla bunu yapmam yapamam.

0|0
    0|0
  • Adres adliye sarayı.Halk arasında boynuzlu diyede yaşanmazki öyle değilmi.? :-(

0|0
    0|0
  • karşılaşma sahnesini düşünmek bile istemiyorum fena durum:D

0|0
    0|0
  • öyle bir hataya düşecek kadar salak değilimdir ! herhal ?

0|0
    0|0
  • Ben anlamıştım zaten bu arkadaşlık sitesinde takıldığını zarf attım sende yedin derdim :p

0|0
    0|0
  • Hiç kimse beni bu tür bi' tuzağa düşürecek kadar zeki değil. Şeytan yer ben yemem.

0|0
    0|0
  • ne olduysa kabul ettiniz kısmını kabul etmiyorum

0|0
    0|0
  • Mokoro kiki :D

0|0
    0|0
  • kim kime dum duma hacı ne olacağı varmı?:D bu olay çok yapıldı çok okudum ve duydum

0|0
    0|0
  • şu anda boşanmakta olduğum eşim internetten bnimle tanıştı ve benimle görüşüyor :)) hayat çok garip

0|0
    0|0
    • Hayat ilginç.Bunu nasıl farkettiniz.

• güzel bir soru...içimde ona karşı bir şey hissetmediğimi onun internette ki resmine baktığımda net gördüm.üzüldüğüm doğru ama acımaktan öte değil...garip ama içimde bir kıskanma bir yıkılma beklerdim.olmadı...sana arkadaşlık gönderdim.mert nikli...buradan yazmak hoşuma gitmiyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşılıklı yapılan bir i.nelik olduğundan iki tarafında söyleyecek bir şeyi olmaz.Ayrılık çanları..

0|0
    0|0
  • Şok olurum sinirden gülerim napiyim. :)) işsiz misin amacın ne diye sorgularım sonradan.

0|0
    0|0
  • iki ucu boklu değnekkki iki taraf hatalı yani.. :D ya gülüp geçerler beraber ya da beraberce boşanırlar anlaşmalı. :D Yada biri şip şak zekasını kullanır üste çıkar hemen ötekini suçlar falan

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir olay Allah yaşatmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...