Arda Turan'ın tehdidini gördünüz mü?

La Liga'nın en kötü 11'ine seçilen oyuncumuz şimdide bunun üzerine eleştiri yapan kişiyi açıkca tehdit etti.

Sen milyonların takip ettiği bir oyuncusun, Türkiye'nin gururu olarak oraya gittin ve şu yaptığın harekete bak. Adam her kelimesinde haklı. 2 günde bir yeni reklamlarını görüyoruz ama Barcelona 11'inde yoksun. Birileri de çıkıp diyor ki şans verilmedi. Daha kaç maç oynatacaklardı acaba şans verilmesi için? Sponsor projesi olarak gitti fikrine kendi elleriyle yağ sürdü, şu yaptığı hareketle de imzasını attı. Tebrikler Arda ilk defa ilk 11'e girdin.

Ben bütün bunları bir Galatasaraylı olarak söyledim. Kendisi kötü bir sezon geçirebilir, ona kimse bir şey diyemez ama böyle bir pişkinlik olamaz. Neyse reklam çekmeye devam Arda bey, bendende bu yazı üzerinden özel adres falan isterse haber edin de atayım, boşa aramasın.
Arda Turan'ın tehditini gördünüz mü?

Güncellemeler:
Güncel
Günaydın günceli :)

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• THY ve BEKO olmasa hayalinde göremeyeceği takıma gitmiş ancak yükseldiği kadar karakterini yere çalmış. Zirve ufak insanların yeri değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu gercek mi yahu? Gercek ise ergenlik yapmis resmen🤔

0|1
    0|0
  • Arda daha çok haklı. Ünlü diye o heriflerin söylediği, ettiği hakaretlerin altında mı kalıcak adam. Ben kalmazdım. Tebrik ederim yani sizi, birde demiş ffikrimizi de beyan edemiycceksek falan filan. O adam orada ona laf atıyor. Herkes hakaretleri görmezden gelemez. Eğer o kadar laf atıcak cesareti varsada sosyal medyadan değil Arda Turanı karşısına alıp söylesin. Sosyal medya aracılığı korkaklıktan başka bir şey değildir.

0|0
    0|0
  • Ardayı severim kışkırtmışlar adamı haklı

0|0
    0|0
  • yorumlarda ünlü olmuşsun herkes senin tarafında hemen hemen.

0|0
    0|0
  • Göt ün evladı bunuda emreyi de adam sıfatına koyuyolar ya koca kafa biri çıkıpta şunları tarasa silah verin bene 😐

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• fazla tutmazlar onu bu saatten sonra barcelona da. kötü oynasa bir şey değil çalışırsa düzelebilir ama davranışları nedeniyle yollarlar

0|1
    0|0
  • Futbolcumu ya bu arda allah askina...

0|1
    0|0
  • , arda tamamen haksız. Sen milli takımda bizi destekiyorsun dimi. Ozaman halkın eleştirisini görmezden geliceksin. Adam harbiden en kötü 11 de seçildi. Madrid maçı onun yüzünden kaybedildi ve geleceği de yok artık Barca'da bence düşüş dönemi başladı.

0|1
    0|0
  • Arda yazım sezon top oynamadı
    Daha sonra ne kadar şans verildi?
    Ne kadar yedek kaldı?

Tüm bunların sonucunda en kötü ilk 11 e seçilmesi de çok normal. İspanyalı taraftarlar bile bunun farkındayken adamın instagram hesabından bazı dengesizler çok bilmişlik yapıyor. Yetenekleri kısıtlı olabilir, Barça da bunun farkındaydı zaten. Eleştiri yaparken neden en kötü 11 e seçildiğini düşünemeyenlere az bile demiş.

0|0
    0|0
    • '' yarım sezon ''

• @Fenerliolmakgurur Beşiktaş'ın şampiyon olması canını çok yaktı biliyorum, hadi şimdi hedef 1 milyon fake kampanyasıyla ilerlemeye devam et. Kus acını kus !

• Yazdığın kelimelerden cümle çıkmıyor birde benim yanlış yazdığım kelimeyi düzelttiğim halde çamur mu atmaya çalışıyorsun :)

Aferim ne demek?

• arda zaten barçada oynayacak kapasitede değil. sırf sponsor olarak aldılar...

0|1
    0|0
  • Krallar tökezleyince soytarıların maskarası olurmuş aynı böyle bir durum olmuş ardanınkide başarılıyken gurur duyardınız noldu şimdi it gibi sataşmanın ne manası vardı? o yüzden hak etmiş adam arda da ne yapacaksa yapsın hak etmiş adam.

0|0
    0|0
  • Köpek sinemide kaptirdi millete sariyor

0|0
    0|0
  • Fake hesap olmasın

0|1
    0|0
  • sıfatına tükürdüğüm adam yaptınız bunuda türkiyeden kolay kolay futbolcu çıkmaz ayak bağları düğümlü çünkü ronaldo messi agüero gibi oyuncuların ayak bağları yok

0|0
    0|0
  • Tck madde 106 tehdit unsuru var ben olsam sikayette bulunur.

0|0
    0|0
  • Adama en kotu olarak ulkemizi gururlandirdin denirmi arda keske cevap vermeseymis ama vermis madem uzatmasin bu korku o adama yeter zaten

0|0
    0|0
    • Ya hocam bizim ülkemizde en basitinden bir hakeme bile yaptığı davranışın arkasına ana bacı kayıyorlar. Şimdi o hakem cevap mı versin sosyal hesabından herkese? Sen büyük adamsan ona uygun davranacaksın, laf dalaşına girmek nedir normal bir vatandaşla, hele ki seni eleştiren bir vatandaşla?

• Bende dedim keske yapmasaymis Madem yapmis daha uzatmasin

• Gerzege bak ya buluackmis gorende diyarbakirli sanacak gotu boklu bir gocmen futbolcu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...