Basit bir kur mu kardeşçe mi içten mi?

iş arkadaşımdan( aynı zamanda amirim)hoşlanıyorum ama olmaması gerekiyor.bir kız arkadaşı var ve bir gün kesin evlencem artık diyor ertesi gün benim evlilikle işim olmaz kız arkadaşıma evlilik sözü vermiyorum diyor.bu arada bana mavi boncuk dağıtıyor.ben de abi kardeş muhabbeti yapıyorum o da aynı şekilde sevgili kardeşim diye sesleniyor bazen.ama bugün ev kadını olmak üzerine konuşurken ev hanımı olsaydın o tatlı ellerinle tatlı tatlı yemekler yapardın kocana dedi.sonra bana elindeki çöpü attı ben de çıkışınca seni evliliğe hazırlıyorum.kocanın böyle arkasını toplayacaksın dedi.bir de ben tek başıma başka bir iş yapamam dediğimde öyle bir şey olmayacak ben hep senin yanında olcam dedi.bunlar ne demek?yaptığım işten memnun olduğu ve egomu şişirerek verim almak için mi,kardeşi gibi gördüğü için mi yoksa kur mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Belli kardeş muhabbetiyle senle derinlere inmiş güven saglamış şimdi geriye tek seçenek kalıyor son vuruşu yapcak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Basit bir kur gibi.

0|0
    0|0
  • O adam sana asılıyor ama güya belli etmemeye çalışıyor.Ya da gelinim sen anla muhabbeti.Bu işin altından aşk çıkacak.Sana tavsiyem daha iyi tanı onu.Biraz tutarsız diyebilirim onun için.

0|0
    0|0
  • bence kalbi sevgi dolu , Herkese yer veriyor.sanada onada . yani çok eşlilikten yana . anlayamadınmı hala

0|0
    0|0
  • öpücük istiyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "o tatlı ellerinle tatlı tatlı yemekler yapardın kocana " lafından anlaşılıyor ki sana apaçık kur yapıyor.

0|0
    0|0
    • bunu söylerken yüzüme bakmadı elleriyle gözlerini ovuşturarak kafasını eğdi ve sessizce söyledi.peki bu kur içinde duygu barındırıyor mu yoksa can sıkıntısına anlık bir asılma mıdır sence?

• o kadarını siz bilirsiniz bence.biz değil.bakışıyorsanız öyledir.içten duygu vardır.

Yükleniyor...