Çevremde dövüş salonu yok kendi başıma nasıl dövüşmeyi öğrenebilirim?

Bu konuda çok azimli ve istekliyim. dövüş salonu olarak tekvando var o da sadece ayak öğretiyor birkaç kez katılmıştım dövüşmeyi ögrenebilecegimi sanmıyorum o sporlar.
Nanbudo var birde judo oluyormuş heralde tekvando güreş karışımı birşey o da sarmaz diye düşündüm daha denemişliğim yok
herneyse kendi başıma neler yapabilirim en ufak şeyleri bile yazabilirsiniz

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• En az iki kişiyle yapılan hiçbir şeyi tek başına öğrenemezsin. Kavga anındaki reflekslerini geliştirmen en önemlisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• hadin fayt kılab kuralum :DDD

1|0
    0|0
  • Kardeşim ben 2 Dan taekwon-do cuyum şimdi sen diyorsun ki dövüşmeyi ogrencem ama taekwondoyu begenmiyorsun umarım birgün karşı karşıya geliriz.) biraz YouTube yazda taekwon-do nasıl bir spor gör

0|0
    0|0
    • Bende 2. Danda biraktim vayy be bu sitede siyah kuşak 2. Dan ben harici birisi var soruyu soran kisi sadece ayak diyor tum sokak kavgalarimda tolyo neryo pandatolyoyla adami hastanelik ediyoruz biz :D

• poomseyide ogrenirsin elbet once bir 4 ay git bakalim 8 hareketi ogrenmekte ne var gel ben sana ogretiyim teknikleri pomseleri :D

• Ayrica daha yenisin once isinmayi esnemeyi bitir ayak teknikleri ogren savunmayi kusak aldikca ogreneceksin beyaz kusaktan baslayip herseyi bir anda ogrenmeye calisiyorsun daha paldik atamayan adama ne ogretebilirler sabir edeceksin kardesim salonu bilmiyorum ama sen salonu degil direkt sporu elestirdigin icin tepki gosterdik

• Dayak yiye yiye

0|0
    0|0
    • kavga etmekten korkuyorum daha önce hiç etmedim ama bir yumruk yeme isteğimde var

• Dışardaki cüsseli hayvanlarla güreş tut ama çıplak elle 😊

0|0
    0|0
  • Tecrübe, tecrübe, tecrübe. Dövüş tecrübesi. İlk önce dayak yemeyi öğrenirsin. Sonra yavaş yavaş gelişirsin. Kendi stilini çıkarırsın ortaya. seneler süren bir dövüş geçmişim vardır. En çok kendime birşeyler kattığım yer her zaman rakibin karşısında aldığım yerdir. Elbette başlard hocaya ihtiyaç vardır. Kendine bir temel atmak gerekir. Sonrası kendiğinden gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...