Erkek arkadaşımın bana bakınca gözlerini alamamasını istiyormm tüyo alabilirmiyimm??

erkek arkadaşımın bana bakınca gözlerini alamamasını istiyormm tüyo alabilirmiyimm? NOT: LÜTFEN CİNSEL İÇERİKLİ CEVAPLAR YAZMAYIN!

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşın seni seviyorsa genellikle gözlerine bakar zaten. Yani ekstra bir şey yapmanı gerektirecek bir durum yok. Bakımlı olmak her zaman iyidir ama makyaj yapıpda sana bakmasını sağlama derim,en güzel olan doğal güzelliktir her zaman. Fakat gözlerine hafif bir tonda çekeceğin siyah kalem gözlerini ön plana çıkartır ve dikkatini çekebilirsin sevdiğin kişinin..

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba.

Bunun tüyoları yok, hatta olamaz. Çünkü o senin kalbini ve aklını henüz görememiş ve gördüğünde zaten senden gözlerini alamayacak. Bundan başka bir şekilde onun senden gözlerini alamamasını sağlamayacaksın, sadece gözlerini boyacaksın.

0|0
    0|0
    • zaten o şekilde bir sevgisi var monotonluktan çıkmak için..

• O zaman neden gözlerini senden alamamasını istiyorsun. Kalbini ve aklını alamıyordur zaten. Yetmiyor mu. ?

• ne tuyosu ya acik acik soyleyeceksin dobra dobra diyeceksinki gozlerini gozlerimden almayacaksin gozlerinde kendimi bana olan sevgini gormek istiyorum diyeceksin seviyorsan bunlari soyle

0|0
    1|0
  • bunu severse yapar gozunu gozunden ayırmaz uzun sure bakısabılırısınız aşırı sevmesı lazım

0|0
    0|0
  • gözlük al içine kendi resimlerini yapıştırıp gözüne tak :d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakımlı ol, Çekici ol, Kendine bak, Güzel giyin.

0|0
    0|0
  • bakımlı ve güzel giyin

0|0
    0|1
  • Bakalım neler gelicek merakla bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Notun için ayrıca teşekkür ediyorum canım .

Enteresan olacak ama gözlerin ne renk :) ?

0|0
    0|0
  • makyaj yap güzelce boya oranı buranı gölge falan tamamdır

0|0
    0|1
  • bunu bende merak ediyorum cidden :D ama gelecek cevapları tahmin ettiğim için sormadım bile

0|0
    0|0
    • aynen.. burası artık çok iğrençç!

Yükleniyor...