Çok mu abartıyoruz sizce? Reklama çıkıyor, dergiye röportaj veriyor. Ama futbolu fıs... Arda hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok mu abartıyoruz sizce? Reklama çıkıyor, dergiye röportaj veriyor. Ama futbolu fıs... Arda hakkında ne düşünüyorsunuz?Yorumunuz nedir?

• EVET KATILIYORUM Arda Turan'ın Barcelona markası üzerinden kendisini pazarlamasının dışında bir futbolunu henüz göremedik.. Şu aşamada oynadığı futbol ile bizi iyi temsil ettiğini düşünmüyorum
    44% (4)62% (5)53% (9)Oy Ver
  • HAYIR KATILMIYORUM Arda Turan'ın Barcelona da oynadığı futbol ile bizi iyi temsil ettiğini düşünüyorum
    56% (5)38% (3)47% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Çok mu abartıyoruz sizce? Reklama çıkıyor, dergiye röportaj veriyor. Ama futbolu fıs... Arda hakkında ne düşünüyorsunuz?
EVET KATILIYORUM Arda Turan'ın Barcelona markası üzerinden kendisini pazarlamasının dışında bir futbolunu henüz göremedik.. Şu aşamada oynadığı futbol ile bizi iyi temsil ettiğini düşünmüyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• genelde hep öyle olur zaten ne kadar hızlı yükselirsen o kadar hızlı çakılırsın.

istisnaları ise efsane olur. şansını kötü kullandı

0|1
    0|0
    • öncelikle belirtmek gerekir ki bir futbolcu için tarifsiz bir yer kuşkusuz ve ardanın orda bulunması bir başarı hikayesidir ama şansını kötü kullandığına bende katılıyorum gerçi takımındada az süre alıyor ama bu süreyi daha artırma yönünüde ki çabalarının az olduğunu düşünüylorum. gelecek sezondaki benzer bir performans veya futboluyla kendisini yukarıya çekemezse barcelonadan kısa sürede gönderilir gibime geliyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Birden çok yükseldi ve bu ani yükseliş başını döndürdü futbol oynamayı unuttu şovmen oldu çıktı resmen Madrid'de iyiydi Barcelona yaramadı kendisine

0|1
    0|0
    • atletikoda iyiydi ve kendisini doğru ifade edip sahada gösterebiliyordu gerçekten, belki bir forsattı onun için ama belkide erken oldu onun için barcelona biraz bekleyip gitse daha iyide olabilirdi. barca da az süre alıyor, yarım sezon oynamadı ama böyle giderse ve gelecek sezonda böyle gitmeyi düşünüyorsa eve dönüş biletini cebine koyarlar gibi sanki..

• güya akdeniz ülkeyiz gelmiyor hiç ispanyol hatinlar buraya yazık valla -.-

• bu adam futbol oynamasını dahi bilmiyor, Bugünlere hep şansla geldi.

0|2
    0|0
    • hep şans diye değerlendirmek çokta doğru olmaz aslında atletikoda daha bir kendisini gösterebiliyordu ama barcaleno bir beden büyük geldi gibi, gerçekten çok çok çalışması lazım ama bu çalışma açılışlara katılma, dergiye roporotj verme , reklama çıkma şeklinde değil saha içinde kendisine verilen süreyi iyi değerlendirmede ve bu süreyi artırmada kullanmalı, futbolu dışındaki medyatik haliyle konuşur olduk ardayı böyle giderse tutunması zor gibi sanki ama inşallah tutunabilir diyelim biz gene...

• Barcelona için küçük bir oyuncu...

0|1
    0|0
    • bu NBA deki as oyuncuları dinlendirmek için kenardan oyuna alınana sınırlı süre oynayan çaylak oyuncu diye tabir edilen oyuncu gibimi diyorsun yani ardanın barca da ki pozisyonu...

• Ben öyle düşünüyorum...

Yükleniyor...