Spora başlayacağım ama bacaklarımın böyle olmasını istemiyorum. Ne yapmalıyım?

sadece sıkılaşsın istiyorum. Kas istemiyorum. Tüm vücut için geçerli. Sadece etlerim sıkılaşsın ve vücudum şekillensin istiyorum. Ne yapmalıyım?Spora başlayacağım ama bacaklarımın böyle olmasını istemiyorum.Ne yapmalıyım?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle olmazsın zaten kolay kolay çok ağır girmezsin ilave supplemant toz kullanmazsın normal bir programla sıkılaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sıkılasmak zaten kaslarla mumkun aksı halde yumusak ama ınce vucudun olur ıstersen :) ayrıca bu resımdekı kısıde asırı kaslı degıl sız kaslı bacak gormemıssınız :) hacımsel olarak sıkılasma ıcın dusuk agırlıklar sık sık tekrarlı egzersızler gereklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle olamazsın zaten resmin sahibine sor bakalım kadın kaç yıl uğraşmıştır böyle olmak için :) Merak etme kasların büyümez ağırlıklarla çalış.

0|0
    0|0
  • Bacaklarının belli bir biçim kazanması için bacak çalışman gerekli. İleri gitmek istemiyorusan bacak antrenmanlarında belli bir ağırlıktan sonra ağırlığı arttırmazsın olur.

0|0
    0|0
  • istesen de olamazsın kısa sürede takma kafana devam et squata :D

0|0
    0|0
  • kas istemiyorsan pilates yapmalısın
    pilates vücudu sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • bacaklarının böyle olması uzun zaman alır zaten. bu kadın yıllardır spor yapıyordur hem istemezsen düzenli spor yapsan da hiçbir zaman böyle olmaz. sıkı ve şekilli olur

0|0
    0|0
  • Pardonda bu bacağın nesi var bu arada bacağını sıkılaştıracak şey kas nerden cıkarıyorsunuz bu salakça düşünceleri

0|0
    0|0
  • En güzel hali bir bence

0|0
    0|0
  • Resimdeki gayet mükemmel

0|0
    0|0
  • bkz; skinny fitness

0|0
    0|0
  • Bu ne lnn iğrenç

0|0
    0|0
  • başlama o zmaan

0|0
    0|0
  • Kardiyo en iyi yöntem olabilir sizin için iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • Bacaklarınin böyle olması için hayatını spora adaman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu yapabilmen icin yillarini harcaman lazim zaten keske yapabilsen 😂😂istesende cok zor

0|0
    0|0
    • Çok itici duruyor ne keşkesi:D

• Sporla ilgileniyorsan birkaç soru sorabilir miyim?

• Evet lisansli sporcuyum tabiki sorabilirsin

• O kaslar hemen öyle oluşmuyor: )) keşke böyle bacak olsa mis

0|0
    0|0
Yükleniyor...