Kel bir insanı gördüğünüzde tepkiniz ne olurdu?

Şöyle diyelim kel birini gördünüz ve bu kişi sebeplerden ötürü saçlarını kazıtmak zorunda kaldı. Sizlerde bunun sebebini bilmiyorsunuz. Karşılaştığınız zaman ya da gördüğünüzde tepkiniz ne olurdu? Güler miydiniz? Anlayış mı gösterirdiniz yoksa hiç mi tepki vermezdiniz.? Ayrıca şunu da belirteyim saçlarını kazıtan insanların sadece %10 u yakışıyor diye kazıtıyor %90 kısmı ise mecburiyetten.

Arkadaşlar bu soru hakkında dürüst cevaplar bekliyorum. Alaycı bir tavır sergilenmesin lütfen.

Güncellemeler:
Ayrıca bir çok insan da hastalığı dolayısıyla (Kanser) Sebebiyle saçlarını kaybediyor. Asıl sorumu belirtmemişim. Kusuruma bakmayın. Şu alaycı tavır sergileyen insanları soruyorum. Neden böyle bir tavır sergilerler?

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• bir abimin sözü geldi aklıma...Maden olan yerde ekin bitmezmiş...:))) Sakalsız adama yakışmıyor bence ama hafif kirli sakal veya top sakalla iyi bir görüntü yakalanabilir

0|1
    0|0
    • Ben görüntünün önemi olduğunu düşünmüyorum :)) Gerektiği için kazıttım ve memnununmda bundan. Alay edenleri takmam ama hasta olan bir kaç insanın maduriyetten saçlarının döküldüğünü biliyorum ve o aklıma geldi. Ben neyse ama onlar hasta nediye alay ederler anlamıyorum.

• Genelde kızlar bu yaklaşıma uygun olduğu için o manada düşündüm sadece :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Keller nedense hep zeki gelmiştir gözüme

0|1
    0|0
    • Buna katılıyorum :)) Bazıları çok düşünmekten rahatlayabilirim telkinine duyduğu ilgi yüzünden kazıtıyor.

• Hiç tepki vermezdim. Onun saçı, onun kararı.

0|1
    0|0
  • Doğal olsrak karşılıyorum. Kardesim de kazitiyor ayni sebepten. Cok da yakışıyor.

0|1
    0|0
    • Herkes sizin gibi düşünse keşke. Bazı insanlar kuruntuları yüzünden alaycı bir tavır sergiliyor.

• Allah rahmet eylesin. Hele öyle bir zamanda alay edenlerin beyinleri bile yok.

• Buna şaşmamak gerekir. :) Sağol cümlemize rahmet eylesin :)

• delimsin sen çok çekici bulurum kazınmış saçı

0|1
    0|0
    • :)) Sen çekici buluyorsun :)) Bu gün otobüse bindiğimde kızın bir tanesi öyle bir bakış attı ki alaycı bir tavırla gülmedi ama bakışyla yerin dibine soktu :))

• sen kimseyi umursama

• O konuda sıkıntım olmuyor doğal ve kendim olmayı severim. Prensip edindim bunu kendime.

• bazı kızlar kel seviyor:D

0|0
    0|0
  • bir kel gördüm sanki

ne olacak ya kel ya da degil ne farkı var

0|0
    0|0
    • Ben o farkı sormuyorum zaten tam izah etmemişim hata bende :) İnsanlar böyle kişiliklere neden alaycı tavır sergiler diye sormalıydım ve güncelleyim bari :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...