Fenerbahce sampiyonlugu istemedi mi?

arkadaslar ben bir galatasarayli olarak fenerbahcenin sampiyonlugu fazla istemedigini düsünüyorum , bizimle ayni potada olsalar inanin son maca kadar can siper hane direnirlerdi rakip besiktas olunca fazla gayret harcamadilar sizin fikriniz nedir?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• bir yerlerini yırttılar ama olmayınca olmuyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 4 . Yildiz için nerelerini yırtmadılar ki
    İstemedikleri için mı 800 bin tane 4 yıldızlı forma basıldı , gs yatacak diye günlerce algı yaratıldı , milyon dolarlık transferler yapıldı

Kedi ciğer meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Isteseydik olurdu. canimiz istemedi ne yapalim)))))

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • hicte değil. gücleri yetmedi bize. alakası yok bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Top mu oynuyorlardı da isteyecekler? Herifler 1-0'a abone olup, ite kaka geldiler zaten o yere kadar.

0|0
    0|0
  • Medye beşiktaş şampiyon oldu demiyor Fenerbahçe şampiyonluğu verdi diyor :) saray takımıyla yarıştık ve kaybettik doğal bişey sarayı kim yene bilirki.

0|0
    0|0
  • bir gsli olarak sana kayilmiyorum

0|0
    0|0
  • Savunması cok iyi fenerin ama atak anlamında sıkıntılı yedimi toparlayamıyor.. türkiyede savunmayla şampiyon olmak zor cok zzor.

0|0
    0|0
  • evet rakip beşiktaş olunca cnsiperane direnmemize gerek kalmadı.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak şöyle söyleyeyim başlarında ki hoca hoca değil ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçenin teknik direktör ü olsam 103 gol olan rekoru kırdırırdım takıma pereira artist in teki sadece saha kenarında hareket yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...