Kondisyon bisikleti mi yürüyüş mü?

Şişkoyum yediklerime dikkat etmeye ve su tükenimimi arttırmaya başkadım hareket etme girişimindeyim sizce hangi yolu tercih etmeliyim ya da kilo vermeden spora başlamamalı mıyım?

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• kardıyonun tempolusu var normalı var yag oranın %40 cıvarıysa yanı atıyorum 1.50 boyun var 90 kıloysan tabıkıde kosmamalısın kırarsın bıyerını ya da kalp kırızı rıskı var kosu bandı varsa %5 egım ıle 8 sevıyesınde basla dıyete gerek para tuzagı 2tabak yemekle doyuyorsan 1 tabak ye yanı sofradan doymadan kalk ve her yemekten once 1 bardak su ıc gunluk 2 lıtre ıcıyorsan 5 lıtre su ıc haftada 2 kere kondısyonunu yap bantla 30 dakıka yeterlı gunluk 2000 kalorıden fazla almamalısın tuz tatlı ve pogaca bogrek turu seyler yemeyeceksın kola ıcmeyeceksın ayran lımonata ve su kahvede sade her aksam yemegınden sonra sade turk kahvesı 1 fıncan 3 ay boyle uygula 7-10 kılo vermezsen 3 ay sonunda ben buradayım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• En iyisi yürüyüş ama yürüyüş yapamadığın zamanlar için de kondisyon bisikleti en iyi çözüm, ikisi de olsun derim :)

0|0
    0|0
  • bence 2 sini beraber yap ve kilonu diyet + sporla ver

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl hemen eğer durumun iyiyse. spining derslerine katılabilirsin çok faydalı. Eğer fazlalıklardan kısa zamanda kurtulmak istiyorsan ve spor salonuna gitmiyorsan. Sabah kahvaltısından önce bol limonlu yeşil çay ya da sade kahve iç ve koşuya uygun bir yerde 30 dakikayı geçmemek üzere. 1 dk sprint yani depar 30 sn yavaş tempo yürüyüş bunu tekrarla çok hızlı yağ yakarsın. Şekeride hayatından çıkart.

0|0
    0|0
  • Normal bisiklet ;)

0|0
    0|0
  • koşmak :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bisiklet. Çünkü tüm vücudu çalıştırıyor.

0|0
    0|0
  • Yuruyus

0|0
    0|0
  • Yürümelisin

0|0
    0|0
  • İrade :)

0|0
    0|0
  • İmkan varsa yürüyüş çünkü temiz hava da alirsin

0|0
    0|0
  • kilo vermeden spora başlamamak nasıl bir saçmalıktır? Kilo vermek için spor yapıcaksın zaten.

0|0
    0|0
  • En iyisi açık havada bisiklet sürmek günde 30km bisiklet sürüyorum ve zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • Yürümek

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş en güzeli ama alet alcaksan eliptik bisiklet al

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yürüyüş ama göl kenarında ya da deniZ

0|0
    0|0
  • Kondisyon bisikleti evde varsa çırılçıplak olursan çok güzel olur

0|0
    0|0
  • Yürümek elbette ama vakit yoksa bisiklet

0|0
    0|0
  • Mesaj at dostum

0|0
    0|0
  • Vücut için yürüme ve koşma tapixaksin kard

0|0
    0|0
  • interval kardiyo kesinlikle

0|0
    0|0
  • Şişko olmayı takma ama spor önemli ben hocan olurum

0|0
    0|0
    • ? nasıl

• ya ben gerçekten çok merak ediyorum sen nereyi açıyosun on saattir anlayamıyomusun acaba beni soruyu gizli üye olarak sormuşsun ve hala açmadın hala gizlisin hala görünmüyorsun. koskocaman gizli üye yazıyor hani nasıl takip edeyim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 6

• Kondisyon bisikleti yürüyüşten daha iyi kilo vermek için. Aslında koşu hepsinden iyi. Dengeli beslenme ve bir saat kondisyon bisikleti ile epey verirsin kilo.

0|0
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • Yürüyüş

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş

0|0
    0|0
  • Yürüyüş